Joker Mağazası Pusetin Tekerlekleri Sorunlu.

Arzu K. |

02.08.2012 tarihinde İstinye Park mağazasından satın aldığım Bugaboo Bee marka pusetin; (1)ön iki tekerleği bir süre sonra sağa sola yalpalamaya başladı. Bu sorun üç kez tekrarladı. Üretim hatası olduğu belirtildi. Bu durumun yanı sıra (2) tutuş yeri ayarlama noktası da sabit kalmıyordu, aniden düşerek güvenlik sorunu yaşatıyordu (mesela kaldırımdan inerken!) .

Teknik servisin durumu çözme yetkisi olmadığı, Joker Merkez'den henüz bir yetkilinin dönmediği bu sorunların ele alınış tarzını Marka (Bugaboo) ve Şirket (Joker) adına şaşkınlıkla karşıladığımı söylemek isterim.

Etiketler :

Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat Garanti Kapsam Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  17:49

  Değerli Müşterimiz,

  JOKER kayıtlarında ürünü 1 defa teknik servis e yönlendirme amacı ile bırakmış olduğunuz görünmektedir. Firmanın kendisine direk bırakmış olduğunuz teknik servis işlemleri JOKER sistemlerinde gözükmemektedir. Lütfen firman ile iletişime geçmenizi ve konu hakkında bilgi almanızı rica ederiz.

  JOKER mağazamız bırakmış olduğunuz ürün en geç 18.04.2014 tarihinde mağazamızda olacaktır. Ürününüzü mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

  Sevgilerimizle

  JOKER