16 Mayıs 2013

Joker Mağazası Personel Davranışı!

Yaklaşık 1 yıldır bebeğimizin bir çok ihtiyacını Joker mağazalarından karşıladım. En son gitmiş olduğum Beylikdüzü Migros mağazasında hem oto koltuklarına bakmak istedim; hemde 1 hafta önce almış olduğum çocuk minderinin arızalı parçası hakkında bilgi istedim.

Bizimle ilgilenen satış elmanı (daha doğrusu sorularımıza yanımıza gelmeden 20 metre mesafeden cevap vermeyi tercih eden arkadaşımız) sorunlu ürünü firmaya geri göndereceklerini ve 5 hafta gibi bir süresi olduğunu bildirdi. Bende bu sürenin çok uzun olduğunu belirttim ve bu sırada yanımda bulunan eşime demekki bir daha Joker den alışveriş yapmamız gerektiğini söylerken satıcı arkadaş bana terbiyeli olmamı söyledi.

Fatih 360 Okunma

Cevaplar

  • Joker Mağazası Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak öncelikle çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu mağaza müdürü ve bölge müdürüne aktarılmış olup kamera kayıtları incelenmiştir. Kasa önündeki bölümde sizi bu kadar sinirlendirerek bir davranışa sebep olduğumuz için özür dilemek isteriz. Arızalı ürünler ile ilgili değişim kararı ise teknik servis raporu doğrultusunda yapılabilecek olup, mağaza çalışanların böyle bir işleme karar verme yetkileri bulunmamaktadır. Teknik servis süresi maksimum 21 iş günü olabileceği 4077 sayılı kanunda belirtilmiştir. Dolayısı ile bu sürenin uzunluğunun Joker'in elinde olmadığını ancak buna rağmen acil durumlarda teknik servis işlemlerinin hızlanması için elimizden gelen yardımı yapabileceğimizi ifade etmek isteriz. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön