23 Mayıs 2014

Joker Mağazası Personel Çok Kaba.

22.5.14 21:00'da Vialand'deki mağazanızda ürün değiştirirken "Telefon Bilgisi" soruldu, iş numaramı verirken "Cep gerekli" dendi. Bu özel bilgiyi vermek istemediğimi söyledim. Sistem izin vermeyince Müdür Yardımcısı T**'yı çağırdı.

Asık bir suratla ve çocuk azarlar gibi bir ses tonuyla: "Değişim için telefon bilginizi vermiyor muşsunuz" dedi. Ben de "Veriyorum ama cebim isteniyor, bu benim özelim, vermek zorunda olmamalıyım" dedim. T** Bey de hiç umursamadan, "Vermiyorsanız ürünü değiştiremezsiniz" dedi ve çekti gitti.

Mehmet 890 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 07 Aralık 2014

    Siz mağazalara ilettik diyorsunuz ama mağazanız (Vialand) "Sistem izin verimiyor" diyorlar. Yani iletmeniz yetmiyor, zira geçen hafta alışveriş yapmadan önce iade işlemi sordum, cep şart dediler yine, sorunumu anlattım, cevabınızla beraber; yukardaki cevaı verdiler, KULLANDIĞINIZ ERP İZİN VERMİYORMUŞ! Birileri yanlış konuşuyır, artık siz söyleyin kimdir bu diye....

  • Joker Mağazası Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İade veya değişimlerde, cep telefonu verme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Gerekli bilgilendirmeler JOKER mağazalarına ayrıca bir kez daha iletilmiştir. Saygılarımızla, JOKER...

  • Mehmet 23 Mayıs 2014

    Devamı..: Mğz.Md.Yrd olan, çözümsüz görünen ve müşterinize umursamaz, kaba davranan, müşteri ilişkileri ve memnuniyeti anlamında stajyer dahi olamayacak Tolga isimli çalışanınızdan ve "Cep No Verme" zorunluluğu taşıyan sürecinizden şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön