Joker Mağazası Personel Çok Kaba.

Mehmet A. |

22.5.14 21:00'da Vialand'deki mağazanızda ürün değiştirirken "Telefon Bilgisi" soruldu, iş numaramı verirken "Cep gerekli" dendi. Bu özel bilgiyi vermek istemediğimi söyledim. Sistem izin vermeyince Müdür Yardımcısı T**'yı çağırdı.

Asık bir suratla ve çocuk azarlar gibi bir ses tonuyla: "Değişim için telefon bilginizi vermiyor muşsunuz" dedi. Ben de "Veriyorum ama cebim isteniyor, bu benim özelim, vermek zorunda olmamalıyım" dedim. T** Bey de hiç umursamadan, "Vermiyorsanız ürünü değiştiremezsiniz" dedi ve çekti gitti.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  07 Aralık
  00:16

  Siz mağazalara ilettik diyorsunuz ama mağazanız (Vialand) "Sistem izin verimiyor" diyorlar. Yani iletmeniz yetmiyor, zira geçen hafta alışveriş yapmadan önce iade işlemi sordum, cep şart dediler yine, sorunumu anlattım, cevabınızla beraber; yukardaki cevaı verdiler, KULLANDIĞINIZ ERP İZİN VERMİYORMUŞ!
  Birileri yanlış konuşuyır, artık siz söyleyin kimdir bu diye....

 • 23 Mayıs
  13:01

  Değerli Müşterimiz,

  İade veya değişimlerde, cep telefonu verme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Gerekli bilgilendirmeler JOKER mağazalarına ayrıca bir kez daha iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  JOKER...

 • Mehmet A.
  23 Mayıs
  12:36

  Devamı..:
  Mğz.Md.Yrd olan, çözümsüz görünen ve müşterinize umursamaz, kaba davranan, müşteri ilişkileri ve memnuniyeti anlamında stajyer dahi olamayacak Tolga isimli çalışanınızdan ve "Cep No Verme" zorunluluğu taşıyan sürecinizden şikayetçiyim.