09 Mayıs 2016

Joker Mağazası Marmara Forum Braun Ateş Ölçer Arızalı.

16.02.2016 tarihinde joker Marmara Forum mağazasından aldığım Braun marka thermoscan 7 model ateş ölçer çocuğumun ateşini ölçmedi ya da yanlış ölçtü. 2 hafta sonra aldığım mağazaya geri götürdüm incelemeye yollayacaklarını söylediler fakat bana arıza kaydı için form vermediler!

Geri aranacağım söylendi aramadılar 2 ay boyunca ger dönüş yok bugün 08.05.16 tarihinde gidip kutusuyla verdiğim ateş ölçeri kutusuz bir şekilde geri aldım 199' TL çöpe gitti. Mağaza müdürü bizzat kendi geri arayacağını söylemesine rağmen aramadı. Ürünün incelemeye gittiğine bile inanmıyorum. 2 ay boyunca oyaladılar. Bir daha Joker Mağazası'ndan alışveriş yapmam.

İşıl 889 Okunma

Cevaplar

  • İşıl02 Ekim 2017

    Öncelikle 1 sene önce yaptığım şikayetime şimdi cevap vermeniz çok takdir edilesi:/ çözüme ulaşmadı ben aynen dereceyi verdiğim gibi bozuk geri aldım. Nitekim Marmara Forum şubeniz kapandığı için konu kökten çözüme ulaştı. Bir daha alışveriş yapmam demişim yanılmışım Marmara Forum şubenizden yapmadım ama başka şubelerinizden ve internetten yaptım. Geç gelen ve doğruyu yansıtmayan ilginize teşekkür ederim:/

  • Joker Mağazası Temsilcisi02 Ekim 2017

    Konu çözüme ulaşmıştır. Saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön