26 Şubat 2015

Joker Mağazası Kargoya İletilen Paketin Barkodunun Düşmesi Sebebiyle Bulunamıyor..

Joker web sitesinden verdiğim sipariş 8 gün geçmesine rağmen halen tarafıma ulaştırılamadı. 2 gündür kargoyu iletmesi gereken firma UPS kargoyla yaptığım görüşmelerden sonuç alamadığımı Joker müşteri hizmetleri ilettim, dönüş yapılacak deyip geri bildirimde yapmadılar. Sonra UPS'ten paket üzerindeki barkodun düşmüş olması sebebiyle paketin bulanamadığını öğrendim. Firma paketi iletirken nasıl olur da kendi adlarına bir gönderi etiketi koymaz inanılır gibi değil.

Sonuç olarak mağduriyetimin giderilmesi için aldığım ürünlerin yeniden gönderilmesini talep ettiğimde böyle bir işlemin yapılamadığını ve para iadesi yapabileceklerini ilettiler ama süreç bir türlü tamamlanamadı. Mağdur edildim.

Göker 1.401 Okunma

Cevaplar

  • Göker 01 Mart 2015

    Sayın Joker temsilcileri, 3 gün geç ilettiğiniz Paketin kargo firması tarafından şubesi belli olmasına rağmen bulunamaması ve sonrasında mağduriyetimi gidermek için ürünleri yeniden göndererek durumu açıklamak yerine ücret iadesini çözümünü düşünmeniz müşteri memnuniyeti açısından hayal kırıklığıdır. Artık Web siteniz kesinlikle tercihlerim arasında olmayacaktır. Teşekkürler.

  • Joker Mağazası Temsilcisi26 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Siparişiniz başarılı bir şekilde 20.02.2015 tarihinde UPS kargoya verilmiştir. Kargo kaynaklı sorunlar nedeni ile paketiniz kayıp durumda araştırılmaktadır. Paketiniz UPS kargo tarafından 27.02.2015 tarihine kadar bulunamaması durumunda, herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına sipariş bedeliniz kredi kartınıza iade edilecektir. Saygılarımızla, JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön