16 Ağustos 2016

Joker Mağazası Hatalı Ürün Gönderdi İadeyi Kabul Etmiyor.

16**jy no.lu siparişimde ürün görseldekinden farklı geldi. Ben alerjen içermeyen ürün aldım özellikle, fakat bana süt ve yumurta içeren ürün geldi. Mağazaya iade kabul etmedikleri için kargoyla iade yaptım. Tutar iade edilmediğini görüp aradığımda ''ürün hasarlı geldi size bu şekliyle iade edeceğiz'' dediler. Bir de alay eder gibi ''satışa uygun değilmiş. ''Mağazaya iade kabul etmiyorsunuz kargoya veriyoruz hasarlı diyorsunuz ne yapalım?

Yanlış ürün gönderip bunca uğraştıran bizmişiz gibi mağdur ediyorsunuz. Çağrı merkeziniz telefon ve mail adresinden müşteriyi bulamıyor ille sipariş no. istiyor yarım saatte ulaşıyoruz zaten. Hangi çağda yaşıyoruz. Biraz başka sitelerden firmalardan feyz alın. Sırf memnuniyet adına bedeli iade ettikleri halde hemen puan yüklüyorlar. Siz aldığınız parayı bile iade etmiyorsunuz. Bu düsturla çok müşteri kaybedersiniz. Yazık koskoca Jokere, hiç yakıştıramadım.

Candan 757 Okunma

Cevaplar

  • Candan 22 Ağustos 2016

    Joker le yaşadığım bu sorunu çevremdeki ve sosyal medyadaki tüm tanıdıklarımla paylaşacağım. Onlar da alışveriş yapacakları yeri iyi seçsinler. Bana dönüşlerinde de kendileri farklı ürün göndermemiş ben keyfi iade göndermişim gibi siz güzel kargolamamışsınız prosedürümüz vs... diyorlar. Zaten sırf bu sitedeki yorumlara baksam Jokeri tercih ederek büyük hata yaptığımı anlardım fakat 9 senedir mağazadan alışveriş yapınca sorun yaşayabileceğimi düşünmedim. Bundan sonra Joker asla ilk tercihim olmayacak. Bu zihniyetle ömrü de çok uzun sürmez kanımca. Telefonda da dediğim gibi madem satışa uygun değil gönderin o paketleri size yedireceğime kurtlara kuşlara yedirir sevaba girerim aldığınız para haram olsun.

  • Joker Mağazası Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup gerekli olan bilgiler iletilmiştir. İade değişim koşullarımız Joker .com üzerinde de belirtildiği üzere ürünün orjinal kutusunda ve hasar görmemiş olmasıdır . Sevgi ve saygılarımızla, JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön