17 Haziran 2014

Joker Mağazası Fiyat Farkı Çok Fazla!

Bundan 25 gün önce, Forum Joker mağazasından Quinny Buzz model bebek arabası satın aldım. 1502 TL'ye. Dün H***** kampanyasını gördüm,1290 tl'ye. Anlamakta güçlük çekiyorum bu fiyat farkı niye? Gülümseten fiyat farkı diyorsunuz, 1 hafta süre koyuyorsunuz. Bu sürenin 1 ay olması gerekir. Etik olan budur diye düşünüyorum.

Mehmet 1.080 Okunma

Cevaplar

  • Joker Mağazası Temsilcisi20 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Bilgilerinizi kontrol edebilmek adına lütfen fatura numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Sevgi ve Saygılarımızla, JOKER.

  • Mehmet20 Haziran 2014

    Joker markasının gülümseten fiyat garantisi ile ilgili iyi niyetli önerim, aynı marka tarafından isminize ait satış bulunamamıştır. Şeklinde bi cevapla püskürtülmeye çalışılmıştır. Teyzemiz Sevgi EVKİN 'in kredi kartıyla almış olduğu Quinny BUZZ marka bebek arabasının satışının hangi isme yapıldığı değildir asıl konu. KONU;GÜLÜMSETEN FİYAT GARANTİSİ'dir.

  • Joker Mağazası Temsilcisi20 Haziran 2014

    Değerli Müşterimi, Lütfen gülümseten fiyat garanti şartlarımızı bir kez daha gözden geçirmenizi rica ederiz. Yapılan incelemeler sonucu isminize ait herhangi bir satış bulunamamıştır. Sevgi ve Saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön