01 Kasım 2016

Joker Mağazası Fazla Ödenen Ücret 1 Aydır İade Edilmiyor...

30/09/2016 tarihinde internet üzerinden yaptığım 16098j**** no.lu sipariş için 3D secure ile ödeme yaparken kredi kartımdan 3 kere çekim yapıldı. Müşteri hizmetleri ile telefonda yaptığım görüşmede fazla yapılan ödemelerin iadesi için ödemelere ait dekontların mail yoluyla gönderilmesi talep edildi. Dekontları gönderdim ama dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım mail görünmüyor dediler bunun üzerine bir daha attım. Yaklaşık 10 gün sonra aradım, muhasebe departmanına dekontlar iletilmemiş ilettikten sonra dönüş olacaktır dediler. Bugün tam 1 ay oldu hala gelişme yok.

Caglar 749 Okunma

Cevaplar

  • Caglar29 Aralık 2016

    Firma defalarca aradıktan sonra 12 Aralık'ta ödemeyi yaptı ama bu sefer de eksik odediler. Geriye kalan ödeme için de bekledim. En sonunda twit atayım dedim çok ağırlarına gitmiş olacak ki ertesi gün beni arayıp iade işlemini yaptıklarını söylediler hesabıma baktım adam akıllı yapmayı becerebilmisler. demek ki marka imajının zedelenmesinden çok korkuyorlar ama söz konusu müşteri memnuniyeti olunca savsakliyorlar. Şimdilik bir müşteri kaybettiler, böyle devam ederlerse daha çok kaybederler.

  • Caglar21 Kasım 2016

    Mesajın üzerinden 2 hafta geçti ve hala param iade edilmedi.

  • Joker Mağazası Temsilcisi07 Kasım 2016

    Değerli Çağlar Kızılpınar ; Yaşanan gecikmeden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz .İade işlemleriniz ilgili birime iletilmiştir. En kısa sürede iadeniz tamamlanıp bilgi maili tarafınıza iletilecektir. Sevgi ve saygılarımızla , JOKER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön