Joker Mağazası Bebek Arabası Tamiri!

İşık E. |

"Bugaboo cameleon" bebek arabamızı kolundaki problem nedeniyle tamir için Kızıltoprak Joker Store'a verdik. Tam 3 ay boyunca bizi oyaladılar. Telefonda görüştüğüm her eleman size geri dönüş yapacağız deyip dönmedi. Gidip sorduğumda henüz gelmemiştir deyip beni başlarından savdılar. Sonunda eşimin gün aşırı mağazaya gidip üstelemesi sonucu öğrendiklerimiz, Bugaboo tamir merkezi Joker'i arayıp yedek parça için onay almak istemiş; ama Joker onlara dönüş yapmamış. Sonra Bugaboo tamir merkezi başka binaya taşınmış ve bizim ürünü kayıp etmişler! Joker de hiç sorup soruşturmamış! Durumu halen meçhul. Satış sonrası desteği kötü olan firma: Joker Store.

Etiketler :

Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İşık E.
  10 Aralık
  15:08

  Asla "Geri dönüş" Yapmayan firma: Joker Store!
  Hem buradan hem yüz yüze hem telefonda ayrı ayrı 5 joker çalışanı bana geri dönüş yapacağını iletti. Fakat asla neden 3 ay boyunca ürünümü tamir merkezine göndermedikleriyle ilgili bir açıklama alamadım!

 • 07 Aralık
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz bilgiler dahilinde araştırmalar yapılıp, tarafınıza en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.  Saygılarımızla,

  JOKER

 • İşık E.
  04 Aralık
  14:22

  Bugaboo tamir merkezi Eser Puset ile ilgili açıklık getireyim: 8 yıldır aynı binada ve aynı telefon numarasında hizmet veriyorlar. 3 ay boyunca ürün kesinlikle kendilerine gönderilmemiş. Joker tarafından 2 gün önce kargolanmmış. Zaten sağ olsunlar ellerine ulaşır ulaşmaz bana telefonla ulaştılar. Sonuç; Joker Kızıltoprak Şubesi 3 ay boyunca bizim ürünü kaybetmiş, sonunda bulup (o ürünün bizim olduğundan da şüpheliyim ben) anca tamire göndermişler. Bu kadar pahalı bir ürünü Joker'dan almamak gerekmiş demek!

 • İşık E.
  04 Aralık
  14:05

  Yaratıcı yalancılık dersi alınması gereken şube: Joker Kızıltoprak. 3 ay kayıp ettikleri ürün için söyledikleri birbirinden tutarsız yalanlarla insanı hayrete düşürüyor! Bugaboo tamir merkezi'nden de özür dilerim, günahlarını almışım.