Joker Mağazası Aldığım Ürün 4 Kullanımda Bozuldu.

Fatma B. |

Joker Mağazası internet sitesinde Tripper Go marka bebek arabası aldık. Açma kapama için kullanılan bir düğmesi var ve ilk günden beri çok zor açılıp kapanıyordu fakat biz daha kullanmayı öğrenemedik ondandır diye düşünürken daha 4. kullanımımızda düğme resmen bozuldu. Siteye bildirdik iade istiyoruz dedik. Neymiş efendim aynı yerden üç kere bozulursa ancak değişim yaparlarmış. Soruyorum sizlere aldığınız ürün 4. kullanımda bozulup ve size tamir edip gönderilmesini kim kabul eder? Bu ürünün 2. el üründen ne farkı kalır? Gidip 2. el ürün satan sitelerden alın daha mantıklı. Bir de neymiş efendim 365 gün iade garantisi varmış ama ürün açılmazsa imiş. Açmadığım ürünün bozuk olup olmadığını nereden anlayacağız acaba? Ben o bebek arabasının daha önce iade eden birinden alınıp bana gönderilmediğinden nasıl emin olabilirim hangi sıfır ürün 4. kullanımda bozulur?

Etiketler :

Dikiş Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma B.
  07 Ekim
  08:35

  27 Eylül'de teknik servise gönderilmek üzere mağazaya teslim ettik bizi arayıp bilgilendiren olmadığo gibi mağazayı aradığımda da açan olmadı.

 • Fatma B.
  06 Ekim
  15:07

  4. Kullanımda düğmesi bozuldu. Aynı yerden 3 kere bozulursa iade değil değişim yaparlarmış. Bir haftayı geçti teknik servise göndereli arayıp bilgilendiren olmadı. Siteyi aradım mağazanın takibinde mağazayı arayın dediler mağazayı aradım açan olmadı. Bu marka puset kesinlikle almayın. Buraya yazmasak bizi bilgilendiren yok. Bu puset için gerekli her yere şikayetimi yazacağım çünkü çok mağdur olduk. Tüketici haklarına bile şikayet etmeyi düşünüyorum sonuca göre.

 • 03 Ekim
  11:39

  Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirilmiş olup gerekli olan bilgiler iletilmiştir.

  Sevgi ve saygılarımızla ,
  JOKER