07 Mart 2013

Joker Mağazası 4 Haftadır Siparişimi Göndermiyor!

Joker'e Şubat 16 da verdiğim 253 TL tutarındaki sipariş, 7 Mart olmasına rağmen tarafıma ulaştırılmamıştır. Joker Mağazalarını aradığımda siparişimin askıda kaldığı ve hemen aynı gün gönderileceği söylenmesine rağmen (4 mart), henüz gelen giden bir kargo bulunmamaktadır.

Jokerin sitesine girdiğim zaman siparişimi göremiyorum, takip edemiyorum. Jokeri aradığım zaman telefona çıkan bayan telefonlarda sorun olduğunu söylüyor, kendisi ile çok zor konuşabiliyoruz.

4 haftadır siparişimi teslim edemeyen, arayıp bilgi vermeyen, ben aradığım zaman zar zor konuşabildiğim bir e-ticaret sistemleri var. Jokerden alışveriş yapacakları uyarıyorum, dertsiz başınıza dert açmayın, gidin mağazaya alın.

Saner 133 Okunma

Cevaplar

  • Saner08 Mart 2013

    Sorunumun çözüldüğü filan yok, bugun tekrar aradım. KArgo yaptık demişlerdi, kargo yapmamışlar. KArgo yaptık dedikleri KArgo takip numarası başka br adres çıkıyor, ben İstanbuldayım, KArgo Antalya gözüküyordu. Sonunda KArgo yapılmadığı ortaya çıktı. Joker bu işi eline yüzüne bulaştırmış durumda, iade istedim bakalım ne olacak. 15 senedir internetten alışverşi yapıyorum, böyle rezilllik görmedim. Bir de çözdük diye yanlış bilgi veriyorlar.

  • Joker Mağazası Temsilcisi07 Mart 2013

    Müşterimiz iletmiş olduğu sorun çözülmüş ve kendisine bilgi verilmiştir. Sevgi ve saygılarımızla, JOKER.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön