31 Ocak
#11524963

Jojobet'te Freebet'ten Kazandığım 900 TL Ödenmedi!

Geçen cumartesi günü verilen Freebet ile kupon yapmıştım kuponum geldi ve o parayı katlayarak ben 900 küsur TL yaptım. Daha sonra çekim talebinde bulunduğumda IP çakışması falan filan dediler. Aynı evde birden fazla oyuncu olduğunu anlamak işlerine gelmiyor tabi. Benim siteden para falan beklediğim yok bakiyemi bilinçli bir şekilde kendim sıfırladım zaten, size uyarı yapmak istiyorum sadece işlerine gelmezse hiçbir şekilde ödeme yapmıyorlar, benim yaptığım kesinlikle çapraz bir durum yoktu tamamen kendi kararlarınca bana ödeme yapmadılar. Müşteri hizmetlerine ben böyle bir kural görmedim dediğimde ise bana işte şimdi benden öğrendiniz diyor...

Leyla Leyla 2.670 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Leyla31 Ocak

    Ben yan siteniz olan Matbet de defalarca oyun oynamış olan bir insanım, bir ev de birden fazla oyuncunun olması da gayet normal bir durum, sizin anlattığınız olay tamamen sizin görmek istediğiniz şekilde olan bir olaydır. Zaten sizden herhangi bir talebim yok. İnsanlarla paylaşmak istedim.

  • Jojobet Temsilcisi31 Ocak

    Merhaba Leyla Hanım; Üyeliğiniz incelendiğinde aynı IP adresi ve aynı cihaz üzerinden bağlantılı bir çok hesap oluşturarak Freebet kampanyalarımızın kötüye kullanımı tespit edilmiştir. Herhangi bir gerçek yatırım ile işlem yapılmamış olup, sadece freebet ile kazanç elde edildiği için sorumluluk sitemize aittir. Sitemizi denemek, eğlenmek ve kazanmak amaçlı oluşturulan pek çok üyelik ile kullanıcılarımız rahatça kazançlarını çekmekte ve Jojobetin fırsatlarından ve etkinliklerinden haftalardır yararlanmaktadırlar. Ancak bir kişi tarafından başkalarının bilgileriyle oluşturulan üyelikler ile elde edilen Freebet kazançları site kurallarımızda da belirtildiği üzere iptal edilmektedirler. Saygılar.

Ziyaretçi Yorumları