28 Eylül 2017
#9576102

Jojobet Para Yatırıyorsun Normalde 30 Dakika Olan İşlem Bir Buçuk Saat Sonra Sonuçlanıyor

Siteye para yatırıyorsun normalde en fazla 30 dakika olan işlem bir buçuk saat sonra sonuçlanıyor. Oynayacağın maçlar çoktan kaçmış oluyor. Müşteri hizmetlerine yazıyorsun cevap vermiyor. Kopyala yapıştır metni önüne koyuyor. Yoğun maçların (şampiyonlar ligi akşamı) olduğu saatlerde siteye para atmak mümkün değil zaten. Parayı önceden atmış olsan bile maç saati site çöküyor canlı bahis oynayamıyorsun. Bonus çevrim şartlarını sana söyleyemiyorlar. Bonus alıp para kazandığında kafalarına göre atıyorum 150 lira daha çevirmen lazım deyip paranı yatırmıyorlar. Bonus çevrim şartlarını söyle diyorsun cevap vermiyorlar. Sitede şifreni değiştirebileceğin bir ekran yok. Şifreni değiştiremiyorsun. Bu kadar amatörlük içinde yüklü para ödemelerini de yapacaklarını sanmıyorum.

Sabri Sabri 5.698 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sabri29 Eylül 2017

    Konuyla alakalı tarafıma dönüş yapmanız bile ofsayt. Beni arayıp telefonda cevapsız bekletiyorsunuz. Söyledikleriniz teoride güzel uygulamada karşılığı yok.

  • Jojobet Temsilcisi29 Eylül 2017

    Merhaba, Konuyla alakalı olarak tarafınızla irtibata geçilmiştir fakat görüşme tarafınızca sonlandırılmıştır. Genel olarak bonus ve anapara cevrimi ile alakalı bilgilendirmeler talep edilmesi üzerine yapılmaktadır. Ayrıca bu bilgiler sitemizde mevcuttur. Cepbank yatırımları, bilgilerin yanlış olması durumunda gecikmektedir. Yanlış bilgiler nedeniyle işlemler sağlıklı olarak yapılamamktadır. Sitemizde zaman zaman güncellemeler yaşanmaktadır. Bu konuyla alakalı gerekli görüşmeler sağlanmıştır. Ödemeler konusunda sitemiz açıldığı gunden itibaren herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Minumum ve maksimum çekim limitleri hakkında gerekli bilgilerimizi canlı destek hattımızdan alabilirsiniz. Jojobet

Ziyaretçi Yorumları