22 Temmuz
#12306512

Jojobet Günde 500 TL'yi Az Buluyor

Jojobet'ten şikayetçiyim. Hep site kazanıyor, üyelerin kazanması mümkün değil, artık bizlerinde çaresiz kaldığımızda çare bulduğumuz bir firma Şikayetvar var. Bundan sonra artık o kadar rahat olmayın bence. Ben üyeniz olarak sizlere para döküp hiçbir çare bulamadığım için, bizlerden hiçbir çıkarı olmayan Şikayetvar'a başvuruyorum, yıllardır sitelerde oynarım ve çok kandırıldım ve şimdiye kadar derdimi anlatamıyordum çünkü Şikayetvar ile yeni tanıştım 2 ay oldu ve iki aydır artık durmadan ve tüm haklarımı arayacağım.


Benim paramı adil olmadan türlü türlü vaatlerde bulunan sizler gibi hep bana diyen sitelerden hakkımı geri alacağım, tüm belgelerim var çok şükür, bir gün de bir siteye 10 yatırım yapan bir üye'ye nasıl hangi hakla saf yerine koymayı görüyorsunuz kendinizde ben diyorum ki gün içerisinde üst üste 10 kere yatırım yaptım siz diyorsunuz şans hangi şans efendim ben şansla ilgisi yok diyorum en azından 10 kere yatırımın 9'unu siz kazanın 1 ben kazanım yine şans diyorsunuz ben adil olun diyorum şans diyorsunuz. Yeter artık size günde 60 kupon yapıyorum 60'a 1 vurmuyor diyorum siz yine şans diyorsunuz. Gerçekten bu kadar rahatlık nereden geliyor yoksa üye saf ne de olsa, ya da kumarcılar deyip gülüp geçiyor musunuz?


Lütfen bize de söyleyin bunun eğitimini mi alıyorsunuz efendim anlamak istiyorum. Bence kaybettiğimden dolayı hırs yapıyorum kaybettiklerimi geri alırım diye, kaybettikçe kaybediyorum sizlerde üyelerin psikolojilerini biliyorsunuz şimdi olacak şimdi olacak diye güzel sözlerle ikna ediyorsunuz, bizlerinde içinde bir inanç olduğundan devam ediyoruz. Anlayacağınız saf değilim sadece hırs. Açıkçası benim elimde gönderdiğim paraların dekontu var günde her üyeden 500 TL kazanıyorsunuz ama üyeye 100 TL vermeyi göze alamıyorsunuz, ben de gerekli yerlere başvuracağım. Sadece üyeliğimi iptal etmediniz bunun için acil dönün bana yasal işlemlere başlayacağım kapatırsanız en azından üyemiz bile değilsiniz kelimeleriniz doğru olur fenamı olur efendim sizin için, ama dekontları, çektim resimleri konuşmalarımı bir gün de yatırdığım 500 TL'yi günde 50.60 yaptım kuponları nasıl anlatacaksınız burada?

Nurten Nurten 3.071 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Jojobet Temsilcisi23 Temmuz

    Merhaba Nurten Hanım; Öncelik ile belirtmek isteriz ki tamamen hür iradeniz ile sitemize kayıt olmuş ve oyunlara katılım sağlamışsınız. Sitemiz tarafından oyun oynamanız için gerçekleştirilen herhangi bir manipülasyon durumu söz konusu değildir. Sanal ve reel ortamlarda bulunan tüm bahis platformları şans faktörüne dayalı hizmet vermektedirler, sürekli kayıp veya sürekli kazanç üzerine bir sistem kurulması veya oyuncuların oyunlarına müdahale etme şansı bulunmamaktadır. Günde binlerce kullanıcı platformumuza duydukları güven ile keyifli vakit geçirmek üzere kendi iradeleri ile oyunlara katılım sağlamaktadır. Elbette kaybeden kullanıcılarımız bulunmak ile birlikte kazanan kullanıcılarımız da mevcuttur. Kayıp etmekten hoşlanmıyor iseniz tavsiyemiz şans oyunlarından uzak durmanız olacaktır. Şayet şans oyunlarında istatistiksel olarak her sonuç mümkün olduğundan kayıp etmeniz ihtimaller dahilindedir. Yaşadığınız kayıplardan istekli olarak oyun oynadığınız platformu sorumlu tutmanızın da doğru bir yaklaşım olmadığını hatırlatmak isteriz Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları