Jointflextr.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuğba sonuçtan hiç memnun değil

Jointflextr.com Yanıltması

43.743
Tuğba
Tuğba 23 Eylül 2022 12:21

Joint Flex krem annem eklem ağrısı için internetten bulmuş. Kapıda ödeme kargo dahil 149 liraya sipariş verdim. Bugün arayıp 160 lira olduğunu söylediler. Dün akşam böyle değildi ürünü almayacağım dedim ve çalışanlardan duymadığım hakaret kalmadı.

0212 920 **, 0212 920**, 0212 919 ** numaralarından yaklaşık 12 kez arandım. Hepsine aynı şeyi söyledim, 10 lira için mi almıyorsun diyeni mi istersiniz, yüzüme telefonu kapatanı mı istersiniz, yoksa niye bizi meşgul ediyorsun be kadın diyeni mi? Kendilerinden şikayetçi olacağım.

Benzer Şikayetler

profile
5.307
03 Mayıs

Jointflextr.com Siparişimden Farklı Ürün Geldi

İki adet jointflex istedim. Farklı ürün geldi. 3/4 gündür arıyorum dönüş yok. Nasıl yanlış gelen ürünü değiştirebilirim telefonlar açılmıyor. Ödemeyi kapıda nakit yaptım. Ayıp ettiler. İki kez daha almıştım ilk kez böyle bir şey oldu. Yakışmadı. Acil dönüş.

profile
16.072
11 Nisan

Jointflextr.com Joint Flex Reklamdan Alakasız Ürün Gönderdiler

Joint Flex markasından ürün aldım markasız alakasız bir ürün geldi. Mucize krem diye üzerinde etiketi olan ürün geldi. İki tane aldı bir tanesi yarım geldi. Reklamdaki ürünle hiç alakası yok. Sorunum çözülmezse Elimdeki belgeler ile Tüketici Hakları'na ve ulusal kanallara şikayette bulunacağım. Soru...

Jointflextr.com Joint Flex Reklamdan Alakasız Ürün Gönderdiler
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
4.364
10 Nisan

Jointflextr.com Tarafından Aranarak Taciz Ediliyorum

Jointflextr.com o gün form doldurduğum güne lanet olsun, ürünü almadım. Bilgilendirme amaçlı form doldurmam istendi. Bilgilendirme de yapıldı ama kafama yatmadı ödeme işlemleri o yüzden istemedim fakat o telefon asla susmadı 50 farklı numaradan sırayla aranmaya devam ediyorum. Bir çözüm lütfen.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Nurettin
Nurettin
 

Joint Flex aldım, hiçbir işe yaramıyor. Bakanlık onayı yok. Telefonla bilgi almak isterseniz muhatap bulamazsınız ilacı aldıktan sonra, artık telefonunuz reddedilmiştir.