Jointflextr.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Jointflextr.com Teslim Alınmayan Ürün

22.210
Dilek
Dilek 28 Şubat 11:59

Merhaba internetten Joint Flex krem siparişi verdim kapıda ödemeli olarak 2 adet alınırsa kargo ücreti olmadığını belirttiler. Ürün dün geldi fakat yaptığım araştırma sonucu kremi almak istemedim ve kargo şirketinden almadan iptalini istedim. Ağaç teks SMS geldi ses kaydıyla sipariş verdiniz almazsanız yasal işlem başlatılacaktır diye. Ürünü istemiyorum sonuç olarak tüketici haklarım mevcut ürünü iptal etsinler ve beni arayıp rahatsız etmesinler.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
5.307
03 Mayıs

Jointflextr.com Siparişimden Farklı Ürün Geldi

İki adet jointflex istedim. Farklı ürün geldi. 3/4 gündür arıyorum dönüş yok. Nasıl yanlış gelen ürünü değiştirebilirim telefonlar açılmıyor. Ödemeyi kapıda nakit yaptım. Ayıp ettiler. İki kez daha almıştım ilk kez böyle bir şey oldu. Yakışmadı. Acil dönüş.

profile
16.072
11 Nisan

Jointflextr.com Joint Flex Reklamdan Alakasız Ürün Gönderdiler

Joint Flex markasından ürün aldım markasız alakasız bir ürün geldi. Mucize krem diye üzerinde etiketi olan ürün geldi. İki tane aldı bir tanesi yarım geldi. Reklamdaki ürünle hiç alakası yok. Sorunum çözülmezse Elimdeki belgeler ile Tüketici Hakları'na ve ulusal kanallara şikayette bulunacağım. Soru...

Jointflextr.com Joint Flex Reklamdan Alakasız Ürün Gönderdiler
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
4.364
10 Nisan

Jointflextr.com Tarafından Aranarak Taciz Ediliyorum

Jointflextr.com o gün form doldurduğum güne lanet olsun, ürünü almadım. Bilgilendirme amaçlı form doldurmam istendi. Bilgilendirme de yapıldı ama kafama yatmadı ödeme işlemleri o yüzden istemedim fakat o telefon asla susmadı 50 farklı numaradan sırayla aranmaya devam ediyorum. Bir çözüm lütfen.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Gülten
Gülten
 

İnternet reklamlarında okuduğum kadarıyla, bu arkadaşlar 1 haftada diz kireçlenmesine çözüm buluyorlar. Bir de ağdalı hikayeler ama tamamen amatör ruhla çocuk hikayesi gibi. Diyeceğim o ki 1 haftada bütün eklem ağrıların bir daha dönmemek üzere sona eriyorsa; ülkede binlerce uzman hekim intihar etsin annesini satayım. Artık bu tür masallara inanmayı bırakın Allah aşkına...