Jointflextr.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Jointflextr.com Böyle Zorbaca Satış Mı Olur

28.666
Mehmet
Mehmet 01 Şubat 10:57

İnternette çok iyi reklam ve yorumlardan sonra bu ürün hakkında soru sormak için Cep telefonu numaramı ilgili forma yazdım beni bu +902129070527 arayan şahıs sipariş oluşturduğumu iddia etti, Ben de sipariş vermediğimi söyledim... Israrla o zaman neden telefonunuzu yazmışsınız diye sordu... Sonra ben: -Ben size sipariş vermedim -o zaman niye telefonunuzu yazdınız? -iyi o zaman bu siparişi iptal edin dedim... Tehdit vari ske ske satış mı yapılırmış ben böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
5.307
03 Mayıs

Jointflextr.com Siparişimden Farklı Ürün Geldi

İki adet jointflex istedim. Farklı ürün geldi. 3/4 gündür arıyorum dönüş yok. Nasıl yanlış gelen ürünü değiştirebilirim telefonlar açılmıyor. Ödemeyi kapıda nakit yaptım. Ayıp ettiler. İki kez daha almıştım ilk kez böyle bir şey oldu. Yakışmadı. Acil dönüş.

profile
16.072
11 Nisan

Jointflextr.com Joint Flex Reklamdan Alakasız Ürün Gönderdiler

Joint Flex markasından ürün aldım markasız alakasız bir ürün geldi. Mucize krem diye üzerinde etiketi olan ürün geldi. İki tane aldı bir tanesi yarım geldi. Reklamdaki ürünle hiç alakası yok. Sorunum çözülmezse Elimdeki belgeler ile Tüketici Hakları'na ve ulusal kanallara şikayette bulunacağım. Soru...

Jointflextr.com Joint Flex Reklamdan Alakasız Ürün Gönderdiler
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
4.364
10 Nisan

Jointflextr.com Tarafından Aranarak Taciz Ediliyorum

Jointflextr.com o gün form doldurduğum güne lanet olsun, ürünü almadım. Bilgilendirme amaçlı form doldurmam istendi. Bilgilendirme de yapıldı ama kafama yatmadı ödeme işlemleri o yüzden istemedim fakat o telefon asla susmadı 50 farklı numaradan sırayla aranmaya devam ediyorum. Bir çözüm lütfen.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ömür
Ömür
 

Aynısını bana yaptılar dedim siz hayırdır zorla kime satış yapıyorsunuz dedim sert çıktım kapattım telefonu adamlar zorla satacaklar sanki