01 Nisan 2013 #1717149

Johnson&Johnson Solüsyonsuz Ambalajlandığı İçin Kullanılmaz Hale Gelen lens!

Yeni aldığım lens kutusunu açtığımda, ambalajın içinde solusyon olmadığı için lensin kurumuş ve kullanılamaz halde olduğunu gördüm. Firma ile iletişime geçmeye ve konuyla ilgili geri bildirimde bulunmaya çalıştım ancak hiçbir dönüş almadım.Göz gibi hassas bir organ ile ilgili olan yine bir o kadar hassasiyet ve hijyen gerektiren bir üründe bu tarz bir kusurun çıkması ve bunun karşısında firma tarafından hiçbir düzeltici aksiyonun alınmaması hem firmaya hem de ürünlerine olan güvenimi ve inancımı sarstı. Üstelik bedelini ödediğim bir ürünü, tamamen üretici kaynaklı bir hata yüzünden kullanamaz oluşumun haklı bir gerekçesi olamayacağını düşünüyorum.

Figen 214 Okunma

Cevaplar

 • Johnsons Baby Temsilcisi08 Mayıs 2014

  Merhabalar, Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Söz konusu ürün bir Johnson&Johnson ürünüdür, ancak Vistakon bölümümüze aittir. Şikayetiniz tekrar ilgili bölüme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Johnson&Johnson Tüketici Hizmetleri 444 4 565 (JNJ)

 • Figen30 Mart 2014

  Tam 1 sene sonra ve sadece sikayetiniz alindi teyidiyle geri dondugunuz icin ben tesekkur ederim(!!) Kalite anlayisiniza inancimi tazelediniz (!)

 • Johnsons Baby Temsilcisi30 Mart 2014

  Merhabalar, Ürünümüz ile ilgili şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili bölüme iletilmiştir. Saygılarımızla, Johnson & Johnson Tüketici Hizmetleri

 • Figen25 Temmuz 2013

  Firmadan hiçbir geri dönüş almadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön