12 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2559936

Johnson&Johnson Şampuan Göz Yakıyor

Kızım suyu çok seven bir insan olmasına rağmen sayenizde artık banyoya götüremez, saçına şampuan süremez, yüzüne dahi su dökemez olduk. Banyodan sonra kızımın gözleri kıpkırmızı ve saatler süren bol su ile yıkama işleminden sonra çok zor düzeliyor. Kızımın gözlerinde rahatsızlık var diye doktora bile götürmeyi düşünmeye başladım.


Ürünün üzerine birde göz yakmaz gibi bir ibare yazıyorsunuz ve insanlar buna güvenerek kullanıyorlar. Son olarak az önce banyodan çıkan kızımın gözlerini o halde görünce dayanamayıp kendim denemeye karar verdim. Bırakın göz yakmayı gözlerimi yuvalarından çıkacak gibi hissettim. Reklamlarda hemen hemen her gün insanları yanlış bilgilendirip kandırıyorsunuz.

Mehmet Mehmet 2.772 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet16 Temmuz 2014

    ben şikayetimi dile getirip bir daha bu firmanın ürününü almam dedim, kendileri bana 7 farklı pdf dosyası gönderip benimle resmen dalga geçmişler. Ben sizi Allah'a havale ediyorum ve hiç kimseye önermiyorum. Bir daha sizinle ve sizin gibi yanlış reklam yapanlarla işim olmaz. Kızımın başını arap sabunu ile yıkarım daha iyi.

  • Johnsons Baby Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Merhabalar, Ürünümüz ile ilgili şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili mektubumuz ve Medikal Bilgi Formlarınız bugün email adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla, Johnson&Johnson Tüketici Hizmetleri Bölümü 444 4 565

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler