05 Kasım 2015

Johnsons Baby Losyonlu Islak Mendil Yüzü Kızartıyor.

Johnson's Baby Losyonlu Islak Mendil (gentle cleansing) çocuğumuzun yüzünü/yanağını kızartıyor, kabartıyor. Bu durumdan çok rahatsız oldum. Bir daha almayacağım. Firma yetkilileri size inanamıyorum gerçekten.

Bora 1.229 Okunma

Cevaplar

  • Bora06 Kasım 2015

    Merhaba, hemen geri dönüş yaptığınız için teşekkürler ama bu yeterli değil. Sanırım sorunun siz de farkındasınız. Ben sizden başka bir ürün vs. İstemiyorum. Sorun bu şekilde çözülemez. Kaldı ki artık sizin ürünlerinizi kullanmayı düşünmüyorum. Bence yapmanız gereken, bu ürünü piyasadan çekmeniz veya ürünün paketine el, yüz gibi alanlarda kullanılmamalı ibaresini eklemeniz.

  • Johnsons Baby Temsilcisi05 Kasım 2015

    Merhabalar, Ürünümüz ile ilgili şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili mektubumuz ve Medikal Bilgi Formu'nuz bugün email adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla, Johnson&Johnson Tüketici Hizmetleri Bölümü 444 4 565

  • Johnsons Baby Temsilcisi05 Kasım 2015

    Merhabalar, Johnson's baby Losyonlu Islak Mendil- isimli ürünümüz ile ilgili şikayetinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Tüketici Hizmetleri Bölümümüz tarafından size geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Johnson&Johnson Tüketici Hizmetleri Bölümü 444 4 565 (JNJ)

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön