29 Mart 2013 #1712243

Jobnak.com Memnuniyetsizlik!

Jobnak ile çalışmaya başlamadan önce tanıtıma gelen arkadaş ellerindeki CV havuzundan bahsetti ve personel sıkıntısını çözme garantisi verdi. Üyeliğimiz yapıldıktan sonra bize CV yönlendirmeye başladılar. Yönlendirdikleri personeller arasında çalışmaya başlamış iş arayışı yok ve senelik izni gelmiş personeller bulunmakta. Yani buda demek oluyor ki personel an az 1 yıl önce başka firmada işe başlamış.


Şirketimiz ilanına hiç başvuru olmamış. Nedense tüm firmaların ilanına başvuru olmuyor. Bence bu durumda firmalar değil Jobnak kendini sorgulamalı neden başvuru yok. Zaten sonrası malum telefonlarımıza bile bakmadılar. Dikkat edin cevaplara hep aynı cevaplar.

Tansu 403 Okunma

Cevaplar

  • Jobnak.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim firmamızca incelenmiştir. Jobnak.com firmaların iş ilanlarını yayınlayan online bir insan kaynakları sitesidir. Firmanın ilanı yayınlanarak, iş arayanlardan başvuru alması sağlanmıştır. Jobnak.com'un ücretsiz firmaya sunduğu Aday Yönlendirme hizmeti ile firmanın ilanına uygun cv'ler yönlendirilmiştir. Ancak yönlendirilen cv’ye sahip olan adayın; iş arayışı sonlanmış ise aday özgeçmişini " Pasif " konumuna getirmesi gerekmektedir ki firmaya yönlendirme yapılmasın. Aday yönlendirme hizmeti; firmanın ilanına uygun kriterleri taşıyan ve cv'si " Aktif " olan adayların firmanın ilanına yönlendirilmesi ile yapılmaktadır. Hesap yönetimi tamamı ile adayın kendi sorumluluğunda olmaktadır. Jobnak.com olarak, adaylara periyodik sürelerde cv' lerini güncellemelerini gerektiren bildirimler yapılmaktadır. Adayın cv' sini güncel tutması kendi sorumluluğundadır. Konu hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Jobnak İnsan Kaynakları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön