29 Mart 2013

Jobnak.com Hizmet İmzayı Atana Kadar!

Gayet ilgili alakalı bir şekilde işlerini yaptığını zanneden jobnak sadece hazırlamış oldukları sözleşmeyi imzalanana kadar devam ettiriyorlar. Sürekli arayan soran siz aradığınızda ikinci çalmaya fırsat vermeyen yöneticiler o imzayı attırdıktan sonra kayıplara karışıyorlar, bulabilirseniz aşk olsun.

Personel sıkıntısı yaşamayacağımızı kaç personel ihtiyacınız varsa fazlasıyla yönlendirir ön görüşmelerini yapar sizin onayınıza sunulmak üzere yönlendiririz diyen firma, hiç bir şey yapmamış kayıplara karışmıştır. Bana resmen tövbe ettirdiler.

Hülya 154 Okunma

Cevaplar

  • Jobnak.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim firmamızca incelenmiştir. Jobnak.com firmaların iş ilanlarını yayınlayan online bir insan kaynakları sitesidir. Firmanın ilanı yayınlanarak, iş arayanlardan başvuru alması sağlanmıştır. Jobnak.com'un ücretsiz firmaya sunduğu Aday Yönlendirme hizmeti ile firmanın ilanına uygun cv'ler yönlendirilmiştir. Aday Yönlendirme Hizmeti bu şekilde firmaya sağlanmış olmaktadır. Bundan sonraki süreçte adayları işe seçme, değerlendirme ve yerleştirme süreci firmanın sorumluluğundadır. Konu hakkında müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Jobnak İnsan Kaynakları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön