13 Haziran 2018
Yorum Yap
#10558947

Jeton ATM'den Paramı Çekti Ama İnkar Ediyor!

Jeton5.com üye numaram: 09629*** 12 Mayıs saat 22:46 'da 400 Liralık CepBank para yatırma formu doldurdum birkaç dakika sonra işlemim reddedildi. Ertesi gün 13 Mayıs saat 12:23'te QNB Finansbank CepBank ile yaptığım 400 Liralık cebe havalenin ATM'den çekildiği bankam tarafından SMS yoluyla bana bildirildi. Jeton hesabımı kontrol ettiğimde ise 400 Liralık yatırımımın hesabıma geçmediğini gördüm. Jeton5.com canlı desteğiyle yaptığım görüşmede durumu anlattım, lokasyon ve yapılan cebe havale işleminin dekontunu göndermem istendi. Gerekli
bilgileri (Parayı çeken kişinin ismi, lokasyon ve ATM numarası) canlı destek görevlisi ile paylaştım. Sözde yaptığı inceleme sonrasında 400 Liralık CepBank havale işleminin kendileri tarafından çekilmediği söylendi. Tekrar belirtmek isterim ki Jeton5.com adresinde girdiğim CepBank form ve şifre bilgilerini Jeton5.com dan başka hiçbir yerde paylaşmadım.

Özgür Özgür 4.973 Okunma

Cevaplar

  • Jeton Temsilcisi17 Haziran 2018

    Merhaba Özgür Bey, Öncelikle şikayetiniz için çok üzgünüz. Konu ile ilgileniyoruz, en kısa sürede bilgi vereceğiz. Daha sonraki işlemlerinizde destek ve yardım için https://jeton.family/ sitesini kullanabilirsiniz veya websitemize giriş yaparak Canlı Destek hattımıza bağlanabilirsiniz. Saygılarımızla. Jeton Cüzdan Müşteri Hizm.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler