Jet Turizm'İn Hizmetinden Memnun Kalmadım

Kader Kader11 Temmuz 21:47

11 Temmuz cumartesi 2020 'de Jet Turizm'den bilet aldık. Kardeşim ve ben saat 18:00' da yola çıktık otobüsümüzün ekspres olduğunu söylediler. Ama yaklaşık 10 kere durup yolcu aldık. Daha sonra akşam namazı vakti girdiğinde muavine namaz için mola vermeyecek miyiz diye sordum. Oda maalesef vermeyeceğiz ekspres olduğu için direk devam edeceğiz dedi. Daha sonra adını bilmediğim bir terminalde yine yolcu almak için durduk. Şoförün yanına gittim namaz için 10 dakika müsaade edin dedim. Oda hayır devam edeceğiz duramayız dedi. Bende namazımız geçecek dedim. 

Oda arabada kılın dedi bende abdestimiz yok dedim. Bari abdest almak için 5 dakika müsaade edin dedim. Oda diğer insanların hakkına girdiğimi söyledi ısrar ettim. 5 dakika izin verdi. Abdest alırken de 4 5 kere anons yaptı. Otobüse gelmemiz için 2 dakika içinde zorla abdestimizi aldık. Koşa koşa otobüse geldik namazımızı arabada kıldık. Ben sizi şikayet edeceğim dedim aradan zaman geçtikten sonra şoför telefonla konuşup iki yolcu var namaz kılamadıkları için beni şikayet edeceklermiş haberin olsun diye birine haber verip kendini aklamaya çalışıyordu. Ne kadar acı bir durum ki müslüman ülkesinde yaşıyoruz ama müslüman gibi yaşayamıyoruz. Hakkımı helal etmiyorum. 

Ben şikayetimi dil ile insanlığa kalp ile Allah'a ettim. Bir daha bu firmayla yolculuk yapmayı düşünmüyorum. Çevremdeki insanlara da bu firmayla yolculuk yapmamaları için elimden geleni yapacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hatay 18 Temmuz 00:42  

    Merhaba Kader Hanım, Öncelikle yaşadığınız problem için özür dileriz. Bu kesinlikle onaylayabileceğimiz bir durum değildir. Sizlerden ricamız bize sefer bilgileri ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler