04 Ocak 2018
#9978881

Jestiniyap.com Para İadesini Yapmıyor

Jestiniyap Mobil Teknoloji Bilişim A. Ş firmasının QNB Finansbank EnPara.com ile birlikte yapmış olduğu kampanyaya 17.12.2017 tarihi saat 07:38'de x firmasında kullanılmak üzere 50 TL ödeme yaparak katılım sağladım. Ancak cep telefonuma alışverişte kullanacağım şifre gönderilmemiştir. Bu durum e- mail ile firmaya tarafımdan bildirilmiştir. Gelen cevapta bildirmiş olduğum telefona ait bir jestin olmadığı ifade edilmiştir. Bunun üzerine telefonla yetkilileri ile görüştüm.


Yapmış olduğum ödemenin hesaplarında olmadığı ifade edilmiştir. Banka ile irtibata geçtim. Banka yapmış olduğu incelemede ödemenin firmanın hesabına geçtiğini ifade etmiştir. Tekrar firmayı arayarak durumu izah ettim. Bugün 04.01.2017 yaklaşık 20 gün oldu firma almamış olduğum hizmetin bedelini benden aldı. Ne hizmeti verdi ne de paramı iade etti. Bundan sonraki sürecim yasal yollara başvurmak başka çarem kalmadı.

Nadir Nadir 1.726 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nadir'in Teşekkür Mesajı11 Ocak 2018

    Firma ödemiş olduğum bedeli hesabıma iade etti. Beni biraz yordular ama yinede iade işlemini yaptıkları için teşekkür ederim

Ziyaretçi Yorumları