sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Jeep Turbosu Yandı Ve Servis Anlamadı

Şeniz Şeniz20 Temmuz 2019 17:11

Jeep Renegade marka aracım Ocak 2019'dan önce 2 defa motor ikaz ışığı ve start stop hata yazısı ile tam 2 kez Birmot OSTİM servise araç gitmiyor sanki diye götürüldü. Ancak her ili seferde de araç bilgisayara bağlanıp sistemden ikazlar silinip bir sorun görünmemekte denip geri gönderildik. Ocak 2019 da aracımızın garantisi bitti. Geçen hafta aynı ikazı verdi aracınız ve biz yine Birmot servise gittik bu sefer de Turbosu yanmış şu kadar para ödeyin dediler. Garanti süresi bitmeden önce de aynı şikayetten götürülen araca bir an da tespit koyulmuştur.

İyi niyet garantisi kapsamında Jeep bunu karşılasın dediğimizde de bir kısmını biz ödeyelim memnuniyetiniz için deniyor. Biz Jeep aldık N* değil ve 100.000 km garantisi olan bu aracın turbosu nasıl 40.000 de yanar ve nasıl bu iki defa gidilmesine rağmen anlaşılmaz. İlgisiz ve güvensiz bir firma Jeep almak tamamen bir rezillik oldu bizim için, büyük hayal kırıklığı.

Cevaplar

Jeep Logo Jeep 21 Temmuz 2019 09:51

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. JEEP 444 53 37 Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler