sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Jeep Renegade Marş Takılı Kalıyor

Ötüken Ötüken06 Eylül 2019 11:06

2017 model 4x2 1.4 Renegade sahibiyim. Sorunla 1 buçuk yıl önce karşılaştım ancak son bir aydır neredeyse aracı her çalıştırdığımda (motor soğuk hariç) marş, motor devreye girene dek basmaya devam ediyor. İki kez ise, start-Stop açıkken ve motor yeniden çalışacakken araba tamamen stop etti trafik ışıklarında öylece kalakaldım. Daha sonra çalıştı ama. Yetkili servise konuyu birkaç kez bildirdim. Güncelleme beklediklerini söylediler.

Daha da önemlisi bu sorunun sadece benzinle çalışan hemen hemen tüm Renegade'lerde görüldüğünü söylemeleri. Türkiye ve İtalya ile irtibata geçtiklerini ve onlardan cevap beklediklerini söylüyorlar. Bilgisayara bağladıklarında ise hiçbir ikaz veya arıza kodu çıkmıyor. İtalya neyi bekliyor acaba? Bu kadar sürede bir çözüm bulamadılar ve sadece bir iki arabada yaşanan bir sorun değil bu.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Jeep Logo Jeep 06 Eylül 2019 11:52

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. JEEP Müşteri İlgi Merkezi 444 53 37 Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler