sta-4-hoverİyi Çözüm

Jeep Boya Atması

Burak Burak28 Şubat 19:29

Çok güvenerek aldığımız Jeep markası bizi hayal kırıklığına uğrattı. 2019 yılı Ağustos ayı içerisinde benzinlikte Jeep compass marka aracımı kendim yıkarken sol arka tamponda yaklaşık 5 cm * 5 cm ebatlarında boyanın soyularak elime geldiğini fark ettim. 31.08.2019 tarihinde hem rutin bakım, hem de bu şikayetimden ötürü servise başvurdum. İlgili bölgenin fotoğrafının çekildiği ve ana merkeze iletildiği, değerlendirmenin yapılarak daha sonra aranacağım, uzmanlar tarafından aracın kontrol edileceği, hatta Hatay'da ikamet etmem nedeniyle bu işlemlerin Hatay F*** servisinde yapılabilmesi için azami gayret gösterileceği ve yardımcı olunacağı sözlü olarak ifade edildi. Aradan ancak 3 ay geçtikten sonra uzman geldi ve büyütme altında fotoları çekti. Abartısız söylüyorum yaklaşık 1 milimetrenin 10'da biri alanda (100 mikron) bozulma tespit edip yıkamada suyun basıncının fazla olması ve sizin yakın tutmanız kaynaklı görünüyor dedi. 

Bu arada yıllar içerisinde h*** başlayıp son aracım A***edana kadar birçok marka araç sahibi olduğumu, hafta sonları hobi olarak aracımı özenle kendimin yıkadığını, araca zarar verecek son kişinin ben olduğumu ayrıca ifade etmek isterim. Uzman kişi, sonuç raporunun en kısa sürede çıkacağını ve ana merkezin beni bilgilendireceğini ifade etti. Fakat ancak bi 3 ay daha geçip ben orayı burayı onlarca kez arayınca, 2020 Şubat ayında şükür geri dönüş yaptılar ve kullanıcı hatası deyip geçtiler. Peki bu süre zarfında ne oldu, aracımın Jeep kasko'su bitti ve mini onarımdan yaptıramadım. Esas şikayetim aracın boya kalitesi vs. Olmayıp şirketin Jeep gibi bir markanın arkasında durmaması, onlarca görüşmede ancak sonuç alabilmem, umursamaz tavırları vs. Tabi Jeep kalitesini de yıkamadan sonra görmüş oldum, o da bana tecrübe.  

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burak 02 Mart 13:46

Ana merkez bugün itibariyle beni aradı, üzülerek kullanıcı hatasına bağlı deformasyon oluştuğunu ve garanti kapsamının dışında olduğunu tekrar ifade ettiler. Çabuk geri bildirimleri için firmaya teşekkürlerimle birlikte Jeep compass'in boya kalitesinin birçok markanın gerisinde kaldığını, aracı yıkarken ekstra dikkat etmek gerektiğini ifade etmek isterim.

Jeep Logo Jeep 29 Şubat 10:15

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. JEEP Müşteri İlgi Merkezi 444 53 37

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler