Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

JBL Tune Flex Şeffaf Siyah Dış Mekan Kullanımı

Fatih
16 Nisan 10:37
367

D&R mağazasından JBL marka tune Flex siyah şeffaf kulaklık satın aldım. Satın alırken özellikle görseline ve mikrofon performansı dikkatimi çekmişti ve sürekli telefon görüşmesi yapmak zorunda olduğum için kullanıyordum. Ancak dış mekan kullanımında bütün rüzgarı kulaklığın içine alıyor ve kulağımda ses patlamaları şeklinde duyuyorum. Rüzgar sesinden ne müzik ne de konuşma yapamıyorum. Almış olduğum kulaklığı 15.03.2024 itibariyle Marmara Forum D&R mağazasına iade ettim. Sürekli kablosuz kulaklık kullanan biriyim, Ürünün hatalı olduğunu düşünüyorum sürekli kulağımda rüzgar patlamaları duymak beni rahatsız ediyor ve hiç memnun kalmadım. İade yapılmasını talep ediyorum.

16 Nisan 10:44 (Şikayetten 7 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Firmamızı ve ürünlerimizi tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla JBL Müşteri Hizmetleri

Fatih
16 Nisan 16:21

JBL tarafı takip numarası istiyor. D&R mağazası takip numarası için mail attık diyor saçma sapan bir durumun içine düşürdüler sabahtan beri 50 kez arama yapmak zorunda kaldım ayrıca D&R Marmara Forum mağazası telefonlara cevap vermiyor. Bu kulaklık hangi aşamada ise bulunmasını ve iadesinin yapılmasını istiyorum. Memnuniyet araması değil iş yapılsın lütfen!

JBL Tune Flex Şikayetleri

JBL Tune Flex Soldan Az Ses Geliyor

Egemen
23 Mayıs 19:29
199
JBL Tune Flex Soldan Az Ses Geliyor

JBL Kulaklığım Şarj Olmuyor

İlhan
23 Mayıs 19:14
235

JBL Tune Flex Sesi Az

Samet
16 Mayıs 23:43
95

JBL Tune Flex Kulaklık Üzdü

Mümtaz
04 Mayıs 01:07
133
JBL Tune Flex Kulaklık Üzdü

JBL Tune Flex Anc Ve Şarkı Sesinin Az Ve Yetersiz Çalışması

Hayri
02 Mayıs 16:27
154
Tüm Tune Flex Şikayetlerini Gör
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz