Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Javsu Yanlış Siparişi Zorla Satmaya Çalıştı

Yasemin
09 Ekim 2023 10:40
41

Ofise Javsu'dan su siparişi vermek için bayinizi aradım. 1.5 litrelik 1 adet koli sipariş ettim. İlk siparişim olduğu için 6lı mı, 9lu mu diye de sordum. 12li dedi beyefendi. Tamam. 1 adet sipariş ettim ücretini sordum çünkü arkadaşım benim yerime alacak o kadar para bırakayım dedi. 70 TL dedi. Bu da Tamam. Daha sonra arkadaşım aradı ve tam 9 adet 12li kutu getirildiğini söyledi. Yani tam 108 adet su şişesi! Yanlış olduğunu söyleyince suyu getiren kişi epeyce sorun çıkarmış bu kata kadar çıkardım diye yüksek sesle arkadaşımı korkutmuş (2 adet 8 kişilik asansör var binada). Sonra bu kişi beni de telefonla aradı ve ısrarla hepsini almam gerektiği konusunda beni ikna etmeye çalıştı. Bir sürü kapris yaptı bu kata kadar getirdim diye. Hayır dedim. Söylene söylene iade suları alıp gitmiş. 5 dakika sonra bu sefer bayideki siparişimi alan beyefendi aradı benim siparişi yanlış verdiğimi, taşımanın zor olduğunu, benim hatalı olduğumu söyledi. Kaprisli, canı sıkkın ve itham eder bir tavırla epeyce konuştu benimle asla ikna edemedim kendisinin yanlış anlamış olabileceğini. Burası bir üniversite kampüsü, market işletmiyoruz, 108 adet şişe siparişi gelince insan bir teyit etmez m? Hadi etmediniz, telefonda 70 TL dediğiniz sipariş başka sipariş miydi? Basit bir yanlış anlaşılma işte nihayetinde. Getiren arkadaşa da yük olmuş doğrudur, bunu elbette istemezdim ama yaptığınız iş gereği böyle hatalar olabiliyordur, her iş olup bittikten sonra müşteriyi arayıp suçlamak nedir. Bu ilk oldu Javsu'dan siparişim ve elbette son olacak. Daha bayilerinize müşteri ilişkileri nasıl yönetilir onu bile öğretmemişsiniz.

12 Ekim 2023 10:55 (Şikayetten 3 gün sonra)

Her müşterinin aynı olmadığı gibi her personel de aynı olamıyor ne yazık ki. Sizinle görüşülüp sorun çözüldü. Ses kayıtlarından istediğiniz su miktarı da belli olmasına rağmen bayimiz suçu üstlenip konuyu kapatmasına rağmen şikayet etmeniz için pek bir şey söyleyemiyoruz. İyi günler.

Yasemin
12 Ekim 2023 12:08

Bayiniz suçu üstlenmemiş ve konuyu kapatmamıştır. Konuyu suyu getiren arkadaşla kapatmış olmamıza rağmen tekrar arayarak meseleyi uzatmıştır. Lütfen sırf yanıt vermiş olmak adına yanıltıcı bilgi paylaşmayınız. Ses kayıtlarına gönderme yapmışsınız. Lütfen tarafımla sizde mevcut olan iletişim bilgilerimden de paylaşınız ki, sözlerinizin bir kanıtı olabilsin. Buradan yazmış olduğunuz yanıtınızda yaşatılan durumla ilgili bir özür görememiş olmam bayinizin tavrıyla aslında oldukça uyuşuyor, şirket müşteri politikanızla ilgili bana yeterli bilgiyi veriyor. Teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Javsu Dağıtım Problemi Müşteri Hizmetleri İlgisizliği

Burhan
09 Temmuz 15:33
7
1

Javsu Damacana Su Kirliliği

Ersin
25 Mayıs 15:58
47
Javsu Damacana Su Kirliliği
Javsu Damacana Su Kirliliği
Javsu Damacana Su Kirliliği
Javsu Damacana Su Kirliliği

JAVSU Altındağ Ankara Şubesi

Ankara
25 Mayıs 15:51
52
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
JAVSU Altındağ Ankara Şubesi
+1
1

Javsu Firma Faturasız İşlem Yapıyor

Nurhan
24 Mayıs 13:57
23

Javsu Dikmen Kalite Sorunu

Yazgı
05 Mayıs 02:24
21
Benzer Şikayet Yaz