Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Javsu Sipariş Sorunu Ve Bayi İlgisizliği

Alper
25 Ekim 2022 13:35
460

Yaklaşık 5 yıldır damacana su olarak Javsu kullanıyor (d) um. Son bir yıldır ise yeni taşındığım Ankara Şeker Mahallesindeki bayiden sipariş veriyordum. Şeker mahallesindeki bayi gerek müşteri iletişimi gerekse de teslimat süresindeki gecikmelerle beni markadan soğuttu. Telefonlara çıkan kadın görevli oldukça nezaketsiz. Bayiye 5 dakika mesafede olmama rağmen siparişim en az 2-3 saatte geliyor. Hatta en son vermiş olduğum sipariş gelmedi. Geldik evde yoktunuz diyorlar. Sanırım kargo şirketlerine özeniyorlar. Her aradığımda birazdan geliyor diyerek oyaladılar ve en sonunda bayiyi kapatıp gittiler. Javsu resmi web sitesinden aldığım mail adresine de şikayet maili attım. Ne arayan ne soran var. Gerçi bir hususta teşekkür etmem lazım Javsu'ya. Bu sorumsuzluk ve ilgisizlik sayesinde mahallemdeki Sultan Su bayisini keşfettim. Birkaç lira fazla veriyorum ama hem ilgili hem de hızlı bir bayi. Suları da çok daha güzel.

25 Ekim 2022 14:20 (Şikayetten 44 dakika sonra)
Alper
25 Ekim 2022 14:57

Anlattığım tam olarak bu işte. Cevap yazarken kime yazdığınızda dahi bakmayacak kadar ilgisiz bir firmasınız. Birincisi ben M** E** Ş**değilim. İkincisi mailime kesinlikle bir yanıt gelmedi. Üçüncüsü bayi tarafından aranmadım. Verdiğiniz tüm cevaplar yanlış. Bayi çalışanı konusuna gelirsek kimsenin ekmeği ile oynansın istemem ama bir kişinin şikayeti ile birini işten çıkaracak kadar işini ciddiye alan bir işletme olduğunuzu hiç sanmıyorum.

25 Ekim 2022 15:48

Buraya yazdığınız şikayetin aynısı şirket mailine gelmiş bulunmakta ve mailinize cevap verildiği de görülmektedir. Şirket mailine son 18 günde sadece bir tane şikayet maili gelmiş bulunmakta olup oda cevap verilmiştir.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Akif

Sizin sular bize geliyor galiba. Kapının önüne bırakıp gitmişler yine. Şeker mahallesindeyiz bizde

Benzer Şikayetler

Javsu Hizmet Sektörü Mesai Saati

Oğuzhan
13 Kasım 2023 22:43
1.049
1

Javsu'nun Müşteri Seçmesi

Tugba
26 Temmuz 2023 17:24
74
1

Sincan Bayi Javsu Getirmiyor Suyumuzu Hep Bir Bahane Çok Yoğunuz Gel

Kübra
16 Ağustos 2023 13:34
149
Sincan Bayi Javsu Getirmiyor Suyumuzu Hep Bir Bahane Çok Yoğunuz Gel
Benzer Şikayet Yaz