18 Eylül 2013 #2018711

Jatomi Türkiye Üyelik İptalinde Ücret İstiyor!

2013 Mayıs ayında Jatomi Astoria'ya 1 yıllık üye oldum. Üyelik bedeli her ay kredi kartımdan
otomatik olarak alınıyor. Bugün üyelik iptali için görüşmeye gittiğimde yetkili olduğunu belirten kişi devredecek birisini bulmam gerektiğini, aksi takdirde ödemediğim ayların %40’lık cezasını ödeyerek iptal edebileceğimi belirtti.


Üye yaparken sunduğunuz şartları sunmuyorken ve gittikçe rahatsız edici durumlar söz konusu olmaya başlamışken beni hala salonunuza üye olarak kalmaya zorlama hakkı bir sayfalık sözleşme ile nasıl sağlayabilirsiniz?


Üyeliğimi iptal etmek istiyorum ve hizmetinizden faydalanmadığım hiçbir dönem için ödeme yapmak istemiyorum.

Dilek 292 Okunma

Cevaplar

  • Dilek02 Ekim 2013

    Şikayetim ile ilgili hala dönüş yapılmadı. Bu süre içinde Astoria Jatomi tadilata girdi. Ne tadilat süresi ne de bu süreçte neler olacağına dair tutarlı ve düzenli bir bilgi paylaşılmadı. Birkaç kez Astoria Jatomi'yi aradığımda farklı kişiler tadilat süresince diğer Jatomi'leri KULLANABİLECEĞİMİZİ, bu süre içinde üyeliğimizin dondurulacağını ve ücret alınmayacağını belirttiler. Ancak bugün Trump Towers Jatomi'ye gittiğimde üyeliğimin dondurulduğunu ve aylık ücreti ödemeden salondan faydalanamayacağım söylendi ve kapısından geri döndüm. Firmanın süreç ve ilişki yönetimi çok kötü. Üyelik düşünenlere özellikle söylemek isterim ki sakın tanıtım sırasında size gösterilen ilgiye kanmayın!

  • Dilek21 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgili hala geri dönüş yapılmadı!

  • Jatomi Türkiye Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön