02 Eylül 2013

Jatomi Türkiye Üyelik İptalimi Yapmıyor!

Yaklaşık 6 ay önce süslü ve oldukça etkili bir biçimde üyelik yapılması için kaydımı yaptırdım. Ancak gördüm ki Jatomi Türkiye'nin söylemiş olduğu hiçbir söz ve vaad yerine getirilmemiş olması ve bununla birlikte spor salonunun oldukça kalabalık ve çalışanlarının ve hocaların oldukça ilgisiz yaklaşımları ilgisiz tavırları dikkat çekiciydi.


Bununla birlikte üyelik iptali ile ilgili talebimi ilettiğimde hiçbir kimsenin dönmemesi de ayrı bir ilgisizlik. İptali için tüketici hakem heyetine başvuru belgem ve sağlık kurulu raporumu kendilerine sunmama rağmen halen üyeliğimin iptali yapılmadı ve ücret alımı da devam etmektedir.

Ali 489 Okunma

Cevaplar

  • Ali09 Eylül 2013

    Merhaba arkadaşlar, Şikayetlerinizle ilgili olarak firmanin genel müdürlüğünüde arasanız üyelik yapmış olduğunuz kurumuda arasadığızda muhatap olacak ve size bilgi verecek herhangi bir kişiyle irtibata geçemiyorsunuz. Israrci bir şekilde genel müdürlüğü müşteri şikayetleri birimiyle görüşmeyi isteyin ve mail atin.

  • Ali06 Eylül 2013

    Durumumla ilgili her ne kadar iletişime geçilmiş dahil olsa her hangi bir çözüme kavuşulmaması ve sonuç için halen muallak cevaplar verilmesi firmanın ilgisizliğini sürdürmüştür.

  • Jatomi Türkiye Temsilcisi06 Eylül 2013

    Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön