27 Şubat 2014

Jatomi Türkiye Verilen Vaatleri Yerine Getirmiyor

14 şubatta Torium Jatomi'ye üye oldum. İçerideki aletlerin kullanımı, kişisel takip, bilgilendirme program yazımları gibi bir çok şeyden bahsedildi. İlk gün salona girdiğimde karşılaştığım manzara korkunçtu, soyunma odasını sordum, uzaktan işaretle gösteren bir personel, program yok, aletleri nasıl kullanacağımız anlatılmıyor ilgisizlik ve düzensizliği dahada sayabiliriz.

Bizim kaydımızı yapan ilgiliyle görüşmek istediğimizi söylememize rağmen yüzleştirmiyorlar. En son genel müdür olduğunu söyleyen bir bey geldi, sorun nedir? Diye sorunca dördüncü günün sonunda bendeki bütün spor isteği hevesi bitti. Yasal olarak zaten ücretimin geri ödenmesini talep ettim dilekçe yazmam gerektiğini söyledi.

Serenay 764 Okunma

Cevaplar

  • Serenay03 Mart 2014

    Bana çözüm için gönderilen linki tıkladım. doldurmadım.Çünkü firma değil ben çözüm üretmen üzere harekete geçtim...Firma yetkililerini bir araya getirdiğimizde sorunun nasıl bir zincirden dolayı kurumsal olarak anlaşıldı...SORUN BİZİM DEĞİL AMA ÇÖZÜMÜ BİZ BULDUK...

  • Jatomi Türkiye Temsilcisi28 Şubat 2014

    Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön