Jatomi Türkiye Verilen Vaatleri Yerine Getirmiyor

Serenay D. |

14 şubatta Torium Jatomi'ye üye oldum. İçerideki aletlerin kullanımı, kişisel takip, bilgilendirme program yazımları gibi bir çok şeyden bahsedildi. İlk gün salona girdiğimde karşılaştığım manzara korkunçtu, soyunma odasını sordum, uzaktan işaretle gösteren bir personel, program yok, aletleri nasıl kullanacağımız anlatılmıyor ilgisizlik ve düzensizliği dahada sayabiliriz.

Bizim kaydımızı yapan ilgiliyle görüşmek istediğimizi söylememize rağmen yüzleştirmiyorlar. En son genel müdür olduğunu söyleyen bir bey geldi, sorun nedir? Diye sorunca dördüncü günün sonunda bendeki bütün spor isteği hevesi bitti. Yasal olarak zaten ücretimin geri ödenmesini talep ettim dilekçe yazmam gerektiğini söyledi.

Etiketler :

Eksik-Yanlış Bilgilendirme Fiyat - Ödeme Üyelik İşlemleri Sözleşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serenay D.
  03 Mart
  13:43

  Bana çözüm için gönderilen linki tıkladım. doldurmadım.Çünkü firma değil ben çözüm üretmen üzere harekete geçtim...Firma yetkililerini bir araya getirdiğimizde sorunun nasıl bir zincirden dolayı kurumsal olarak anlaşıldı...SORUN BİZİM DEĞİL AMA ÇÖZÜMÜ BİZ BULDUK...

 • 28 Şubat
  17:19

  Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz!