14 Mayıs 2013

Jatomi Türkiye Üyelik İptalim Yapılmadı!

Citys alışveriş merkezinin içinde bulunan Jatomı Collectıon & Spa' spor salonu'na 3 aylık üye olduk dört arkadaşımla beraber. Ben üyeliğimin 1.ayını dolduramadan (ödeme yapılmıştı ) spor salonu içinde astım atağı geçirerek hastaneye kaldırıldığı ve doktorumun bana kapalı alanda spor yasağı getirmesi üzerine E**** hanıma 1 hafta öncesinden astım olduğumu ve devam edemeyeceğimi bildirdim.

Kendileri bana o zaman problem olmadığını ve üyeliğimi iptal ettiğini söyledi. Aynı spor merkezi beni bugün arayıp E*** hanımın artık orada çalışmadığını ve kendilerine 1 ay borçlu olduğumu söylediler. Benden habersiz hesabımdan para çekilmiştir hiç gitmediğim halde. İade edilmesini istiyorum.

Olcay 247 Okunma

Cevaplar

  • Olcay 16 Mayıs 2013

    Şikayetimi silmeden önce bu yazıyı yazmak istedim. Az evvel Nişantaşı Jatomı Collectıon & Spa'dan Murat bey adında bir bey beni aradı ve durumu bana çok kibar bir dille izah etti. Öncelikle Yaşadığım sıkıntı dan dolayı özür diledi ve durumun tamamen bir yanlış anlamadan ibaret olduğunu söyledi. Üyeliğim iptal edilmiş ve karşılıklı bir borçlu olmadığını bana iletti. ( Hesabımdan herhangi bir çekimi yapılmadığını söyledi ) Nişantaşı Jatomı Collectıon & Spa'ya ve Murat bey 'e yaşadığım problemi bu kadar kısa zamanda çözdükleri için teşekkür ediyorum.

  • Jatomi Türkiye Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön