Jatomi Türkiye Üyeliğimi İptal Etmiyor!

Semih A. |

Forum İstanbul'daki Jatomi'ye gidiyordum. Ortalama 7 - 8 ay gibi gittim sonra iş değişlikliği nedeniyle Marmara forumdaki Jatomi'ye taşımak istedim. Buraya kadar herşey güzel ama sonrası facia. Kimse bana taşıma işleminde 12 ay tekrar üyelikten bahsetmedi. Kafalarına göre üyeliğimi uzatmışlar.

Bir kere gittim baktım çok kalabalık aletler için sıra bekliyoruz, duş sırası, sauna sırası ve içerideki insan topluluğu işlerim nedeniyle sürekli yurtdışına çıkmaktayım. 1 kere gittim sonra iptalini istedim iptal edilmedi. Her ay kredi kartımdan param çekiliyor gitmediğim 3 - 4 aydır gitmediğim yere para ödüyorum kimse ilgilenmiyor. Yetkilerin konumla ilgilenmelerini istiyorum.

Etiketler :

Fiyat - Ödeme Personel Davranışı Üyelik İşlemleri Sözleşme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih A.
  17 Aralık
  17:10

  Kaliteli,temiz ve müşteri memnuniyeti için yazıldığı spor salonunda beklediğim ilgi alakayı görmedin.Şikayet ettiğim halde hala sorunuma ilgisiz kalınması üzücü durum diğer yerler gibi parayı alana kadar verilmiş bir hizmet mevcuttur.

 • Semih A.
  17 Aralık
  17:07

  Kopyala yapıştır cewap vermektesiniz,baktığım her şikayette aynı mesajla cevap vermişsiniz. Lütfen müşteri memnuniyetine dikkat edelim. Sorunumun giderilmesini rica ediyorum.

 • 17 Aralık
  17:04

  Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz