13 Nisan 2015

Jatomi Türkiye Ücret Farklılıkları.

Jatomi ye yaklaşık 6 aydır üyeyim. Üye olurken 29 Ekim olduğu için o güne özel indirim yaptıklarını belirttiler.
Her zamanki gibi pazarlama taktiği ile kaydımı aldılar. Aradan zaman geçtikçe orada tanıştığım kişilerin benden daha az ücret ödediklerini öğrendim. Arkadaşlarla konuştuğumda 2. seneleri olduklarını ya da 2-3 kişi kayıt yaptırdıklarını belirttiler. Bende bundan dolayı fiyat farkı olabileceğini düşündüm.

Sonuçta aradaki fark 200 TL geçmiyordu.
Fakat beni çileden çıkartan asıl sorun birkaç gün önce oldu. Aynı firmada çalıştığım arkadaş gidip 600 TL civarına kayıt yaptırdı.
Ben ise kaydımı hem de kampanyadan yararlanarak tan 990 TL yaptırdım. Bu şekilde bir fiyat politikası olur mu?

Ramazan 2.141 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan21 Nisan 2015

    Bu şikayetleri okuyup firma hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar. Mail olarak geri dönüş yaptılar. Mail de kibarca şu ifadeler vardı. Diğer firmalarla yarışabilmek adına kime ne kadardan kaptırırsak o şekilde devam ediyoruz. Zaten bir kere sözleşme imzalarsanız mecburen o parayı sizden alacağız. Bundan kurtuluşu yok. Onun için sözleşmeyi imzalayana kadar güler yüz var. İmzaladıktan sonra kafalarına göre işlem yapıyorlar.

  • Jatomi Türkiye Temsilcisi15 Nisan 2015

    Merhabalar, Durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Jatomi Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön