02 Eylül 2013

Jatomi Türkiye Personel İlgilenmiyor!

Yaklaşık 2 hafta önce Jatomi Trump Towers Mecidiyeköy şubesini aradım. Kayıt olmak istediğimi ve koşulları öğrenmek istediğimi belirttim. Adımı soyadımı ve numaramı aldılar. İlgili çalışanların geri dönüş yapıp bilgi vereceğini iletti ama o günden beri kimse arayıp sormadı. Biz arayınca da bilgi vermiyorlar. Müşteriye ya da paraya ihtiyacınız yoksa anlarım bu durumu ama para kazanmak için kurduysanız ki para için kurduğunuz bu şirketi o zaman müşterilere gereken önemi gösteriniz. Yoksa kurumsal değil köşe başı spor salonundan bir farkınız olmaz.

Erkin 561 Okunma

Cevaplar

  • Erkin05 Eylül 2013

    bırakın bu kurumsal kalıpları hiç samimi olmuyor. ben aradım adımı soy adımı ve numara mı aldılar konu ile ilgili geri dönüş yapılacak denildi.herhangi bir geri dönüş olmadı bu şikayetimde bile sesli olarak geri dönüş yapma tenezzülünde bulunmadınız.daha bedava bile üyelik sağlasanız kayıt olmayacağım ve çalıştığım şirketle anlaşmanız olmasına rağmen herkese anlatacağım bu durumu kalitesizliğinizi.

  • Jatomi Türkiye Temsilcisi05 Eylül 2013

    Erkin Bey merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Bahsettiğiniz konuyla ilgili satış departmanı ilgileniyor kimle görüştüğünüzü bilmiyorum fakat telefonda fiyat bilgisi verilmiyor. Ancak gelip salonumuzu birebir gezerek, şartları görerek bilgilendiriliyorsunuz. İyi Günler

  • Erkin05 Eylül 2013

    daha şikayete bile cevap vermeye tenezzül etmediler.çevremdeki mümkün olan herkese de anlatıcam bu tavrı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön