Jatomi Türkiye İptal İşlemi!

Umut G. |

Torium jatomi açılmadan 1 veya 2 ay önce üye oldum ve ödemelere başladım. İlk konuştuğumuz arkadaş ile istediğimiz zaman üyelik iptali gerçekleştirebileceğimi söyledi ve ilerde taşına bilirim isim yüzünden diye bahsettim. Şimdi gelin görün ki taşınıyorum yurt dışına ama iptal etmiyorlar etseler bile kalan dönemlerin parasını istiyorlar. İşimizden gücümüzden oluyoruz birde gitmeyeceğim günlerin parasını ödemek yeter dedirtiyor. Keşke üye olmasaydım. Artı olarak söylüyorum çok yoğunluk var çalışma şartları uygun değil.

Etiketler :

Personel Davranışı Üyelik İşlemleri Sözleşme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut G.
  07 Temmuz
  12:13

  Şuan yurt dışında oldugumdan dolayı ödemede yapamadım 1 kere bile kullanamadım... Benden sakın ödeme beklemeyin size İPTAL edilmesini söylemiştim Saygısızca yapılan seyler bunlar.. Gitmedim biryer için para ödeyemem malesef..

 • Umut G.
  16 Mayıs
  20:13

  Şikayeti yazdıgım tarih ve şimdi yazdıgım zaman arasına bakarsanız hala cözüm bulunamadıgını söyleyebilirim ilgi alaka SIFIR ...

 • 07 Mayıs
  16:58

  Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.