02 Mayıs 2013

Jatomi Türkiye Almadığım Hizmete Ücret Alındı!

Aralık aynda kayıt olduğum forum İstanbul Püre Jatomi de 3 aylık bir sözleşme yaptım basit bir sözleşme olduğunu düşündüğüm için ve T*** adli satış görevlisine güvenerek çokta ayrıntılarına bakmadan imzaladım. İşlerim dolayısıyla pek gidemedim ama bu benim problemim olduğu için ödemeyi yaptım doğal olarak ve görevliye sordum bir ödemem kalmadığını herşeyin tamam olduğunu söyledi. Aradan 3 ay geçti telefon açıldı 380 tl'lık bir ödeme çıkardılar. Sebebini sordum sözleşmede iptal etmek için bitime 1 ay kala fesih sözleşmesi imzalamam gerekiyormuş ve bana hiç bir bilgi verilmeden sözleşme 3 ay uzatılmış ne bir telefon ne bir mail yoluyla. İtirazlarıma rağmen 258 tl alındı.

Murat 178 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Mayıs 2013

    Bu arada en kısa sürede iletişim derken 1 yıl falanmı ? hala iletişime geçen yok süslü laflar sadece sadece söylemek istediğim şey şu güvenmeyin arkadaşlar mevzu para mevzusu değil ama bu şekilde para talep etmeleri özür dileyeceklerine ödemek zorundasınız tavırları .. Bu arada sormaya gittiğim zaman madem sözleşmem uzatıldı niye 3 ay snra arıyorsunuz diye danışmadaki kızın cevabı, insanları arıyoruz bize küfür ediyorlar bizde bu yüzden karar aldık hiç kimseyi hiç bir şekilde aramıyoruz.. yani siz kimsinizki uzatırız eşşek gibi ödersinize geliyor.böyle bir işletme mantıgıyla yürüyen bir yer sakın ama sakın uzak durun güvenmeyin.. Hakkımı helal etmiyorum.!

  • Jatomi Türkiye Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Merhabalar, durumunuz ilgili birimlerimize iletilmiştir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön