Toplam çözüm sayısı
..
Jale Tezer Koleji ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Jale Tezer Koleji Deneme Sınavı Bitti Ama Sonuçlar Açıklanmadı!

2180görüntüleme
Hayati
Hayati 22 Ocak 12:34
Jale Tezer Koleji Deneme Sınavı Bitti Ama Sonuçlar Açıklanmadı!

16-17 Ocak tarihlerinde güya online deneme sınavı yaptılar ve sonuçların hemen açıklanacağını bildirdiler. Deneme sınavı bitti ama sonuçlar açıklanmadı. Okulu defalarca aramama rağmen bir sonuç alamdım. 0 312 447 49 49 numaralı telefonu ardım ama bir türlü ilgi bulamadım. Telefona çıkan bayan konuyu bilmediğini söyledi. Bana verdiği diğer numarayı aradım. 0 312 417 29 29. Adının  D***  olduğunu söyleyen bayan; Okula gelin okulu tanıtalım, diyor. Resmen deneme sınavı yapıp bu kisve altında okul reklamı yapıyorlar. MEB ®' e şikayeti hak ettiler. Deneme sınavında bile bu denli ilgisiz alakasız davrana kurum. Güya Canlı Destek logosu koymuşlar... Ama çalışmıyor. Bu ilgisizliğin elbet hesabını soracak bir makam vardır.

3 Yorum

Hayati
Hayati25 Ocak 23:25
 

Bu okula nasıl öğrenci gönderebiliyorlar şaşıyorum...

Jale
Jale01 Şubat 11:06
 

Merhabalar, 16-17 Ocak tarihlerinde yapılan online sınavımızın sonuçları sınavımız yapıldıktan 4 gün sonra açıklanmıştır ve SMS, sosyal medya, kurumsal websitemiz gibi mecralardan da duyurularımız yapılmıştır. Kurum içi/ Kurum dışı, tüm velilerimizle özel olarak ilgilenmek bizim en önemli ilkelerimizdendir. Yoğunluktan veya görüşme yapmaya çalıştığınız saatlerin uygunsuzluğundan ötürü yaşanan bu talihsizliği telafi etmek isteriz. İlgili numaralarımızdan bizi arayarak sorununuzu iletebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hayati
Hayati15 Mart 00:52
 

Yalan söylüyorsunuz. Kaç kere aradık, okula çağırdınız okul tanıtımı için. Bu denli gerçek olmayan yazıları nasıl yazabiliyorsunuz.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile