Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Jack & Jones ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bariş'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Jack & Jones Ürünün Renk Vermesi

2.562görüntüleme
Bariş
Bariş 13 Ekim 2021 19:15

Jackandjones_tr online satış mağazasından 20.09.2021 fatura tarihli suni deri siyah mont 830 TL gibi bir bedel ile satın aldım. 06.10.2021 tarihinde montun altına giydiğim beyaz gömleğimin yakasına renk verdiğini fark ettim ve 0850 800 1990 numaralı jackandjones_tr müşteri hizmetlerini aradım.

Müşteri hizmetleri yönlendirmesi ile montu aynı gün Maltepe Piazza Avm ® içerisinde bulunan jack & jones mağazasına inceleme için bıraktım. Müşteri hizmetleri bir hafta sonra tarafıma ulaşarak ürünün inceleme sonucunda ayıplı ürün sayıldığını iade edilen mağazanın faturamla gittiğimde sorunu çözeceği söylendi.

Mağazaya gittiğimde internet alış verişi olduğu için para iadesi yapamayacaklarını müşteri hizmetlerini aramam söylendi. Müşteri hizmetlerini arıyorum iade ne zaman yapılır diyorum üç içinde diye bilgi aktarılıyor. Üç gün sonra tekrar aradığımda değişim yapın deniyor. İadesi istiyorum diyorum ki bu yasal hakkım, ben bir form düzenleyeyim size en kısa zamanda döneriz deniliyor.

En kısa zaman ne zaman diye soruyorum, bilmiyorum işlem bitince deniliyor. İşlem ne zaman biter diyorum, en kısa zamanda deniyor. Kısır döngüye düştüm. Çöp olan gömleğimi geçtim Ataşehir Maltepe arası boş yere beni sürüklediniz. Benim zamanım sizin zamanınız kadar değerli.

Sizden ricam en kısa sürede iademin yapılması. Pazartesi gününe kadar sonuçlanmaz ise Tüketici Hakları ve Hakem Heyeti üzerinden ayıplı malın iadesi sürecini başlatacağım.

Jack & Jones Logo
Jack & Jones14 Ekim 2021 16:34
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum