sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Jack & Jones  Satarken Bozuk Ama Düzelir Diye Hatalı Mal Satan

Aysel Aysel05 Şubat 2019 15:05

Metrocity'deki Jack & Jones'un kendi mağazasından oğluma 13.01.2019'da bir kaban aldık. Kabanı alırken fermuarı takıldı ve mağaza görevlisi zorlayarak kapatabildi. Sonraki denemelerimizde takılma azalır gibi oldu. Fermuar nedeniyle askıdan sağlam ürün alalım istedik fakat aynı beden olmayınca ve görevli de açılır deyince ürünü güvenerek aldık. 5 gün inde oğlum kabanı sadece sabah okula giderken ve okul dönüşü kullandı. Her gün açılma ve kapanma sorunu devam etti. Kabanı 18.01.2019'da mağazaya geri getirdik ve mağaza görevlisi merkez (Bestseller) bunu değiştirmez diye almak istemedi.

Siz yorum yapmayın gönderin dedik, 8 gün mağazada beklettiler cebinde oğlumun pasosu kalmış olabilir bakar mısınız diye telefonla aradık. Ceplerine baktık yok dediler, gidip kendimiz bakıp cebinden pasoyu aldık. (ne ciddiyet ama! 8 gün sonra merkezi arayarak incelemeye gönderilmesini sağlayabildik. Gittikten 10 gün sonra bir yazı eşliğinde ürün değişimi için ret yazısı geldi Jack & Jones'un ithalatçısı Bestseller firmasından. Meğer fermuara biz zarar vermişiz. Fermuarda lokal sorun varmış. Ürünleri kalite kontrolden geçip geliyormuş, yani bizim hatamızmış bu durum.

Ya zaten ürettiğiniz ürünün fermuarı 5 günde bozulacaksa bozulsun zaten, bu kadar kalitesiz üretmeyin. Kaldı ki alırken fermuarın sorunlu olduğunu Jack & Jones mağaza görevlisine de teyit ettirebilirdiniz, mağaza sizin kendi mağazanız. Yani kabanı alırken bir de görevliden imzalı kaşeli yazı mı alsaydık fermuarda sıkıntı olursa geri getireceğiz bak deyip. Demek yapmak lazımmış, ya da hiç almayıp çıkıp gitmek. İyi ders oldu bize ve çocuklara. Kim kaybetti, ben bir kaban parası kaybettim, Jack & Jones markası ise bir sürü müşteri kaybetti. Artık evime sokmam, çünkü sahibi yok bana göre, müşteri memnuniyeti yok. Reklam yerine müşteri memnuniyetine öncelik verselerdi keşke. Bu ürünü ** veya ** 'den alsaydım kesinlikle yardımcı olmuşlardı. Son olarak ilçe Hakem Heyeti'ne de ileteceğiz, oradan da sonuç çıkmazsa bir terziye yeni bir fermuar diktireceğiz artık.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler