14 Kasım 2014
#2822369

Jack & Jones İade Hakkında Yanlış Bilgi Verdi

6 gün önce Eskişehir Espark Alışveriş merkezindeki Jack & Jones mağazasından ayakkabı aldım. Alırken garanti kapsamını sordum; belli bir süre kullanım sonrası geri getirirseniz ister para iadesi, isterseniz başka bir ayakkabı verebileceklerini söylediler. Bunun üzerine 4 kere daha sordum 'ben bu ayakkabıyı giyip 2 gün sonra getirsem para iadesi yapacak mısınız? ' diye ve dört sorumun cevabı da evet tabii ki de oldu.


1 gün kullanım sonra ayakkabı ayağıma vurduğu için geri götürdüm ve bana verdikleri cevap şu oldu ' beyefendi para iadesi yapamayız' ve bunu üzerine kayıt yaptırıp garantiye gönderdiler. Şu an elimde ne para var, ne ayakkabı aldığıma pişman ettiler resmen. 6 gündür de bekliyorum.

Tamer Tamer 1.145 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tamer'in Teşekkür Mesajı17 Kasım 2014

    Arkadaşlar firma hatasını düzeltti ve çok güzel bir çözüm sundular. Şu an ayakkabı elimde deneyeceğim eğer halen vuruyorsa gidip ister başka bir ürünle ister para iadesi alabileceğimi söyledir. Teşekkürlerimi sunuyorum firmaya...

  • Tamer17 Kasım 2014

    Ayakkabı bugün elime ulaştı. İlk başta sıkıntılı oldu fakat sonunda güzel bir çözüm bulup beni memnun etmeyi başardılar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler