07 Ekim
#12732673

Jack & Jones Değişim Talebimi Reddetti!

23.09.2019 tarih, saat 12:54 fiş saati ile yapmış olduğum 3 kalem alışverişe konu olan 1 çift Jack & Jones marka ayakkabının alışveriş sonrası kullanılmasında ayakkabının burun kısmındaki katlanmanın ayağa verdiği ciddi rahatsızlığı mağaza görevlisine ilettim ve değiştirilmesi talebinde bulundum fakat reddedildi.
-Ayakkabı yaklaşık 300 mt. kullanılmıştır.


-Yürüyüş esnasında her adımda her iki ayakkabının burun kısmındaki kıvrılma ayağın üst kısmında ciddi baskı sonucu acı vermiş ayağın arka kısmında vurmalar oluşmuştur. -söz konusu ürün alışveriş kasa fişi ile mağazaya (alışveriş yaptığım esnada yanımda olan arkadaşımla birlikte) gidilip ürünün problemli olduğu ve değiştirilmesi veya (sağlıklı) aynı ürün yok ise ilgili ürün ederi yerine başka ürün alabileceğim mağazadaki satış görevlisine şahsen söylendi.


-Mağaza görevlisi mağaza müdürünü şahsi cep telefonu ile arayarak durumu izah etti. Müdürünün iadenin ve değişim söz konusu olmadığını söylemesi üzerine ben görüştüm.


Mağaza müdürü üst makamı arayıp sonucu bildireceğini söyledi.
-Sonrasında üst makamla görüştüğünü ve kesinlikle bu değişim ya da iadenin söz konusu olmadığını bana söyledi.
-Ben de değişim/iadenin yapılmaması nedenini bana yazılı olarak vermelerini istedim, reddedildi.


-İlgili kişilerin ad ve soyadlarını istediğimde vermeyeceklerini söyledi. Konuşmada; -istediğiniz yere şikayet edin. -biz bunlarla çok karşılaştık ve hep biz kazandık.
-İstediğiniz şikayeti yapabilirsiniz...


Şeklinde ifadelerle ilgili müracaatımı son derece saygısızca reddetti. Sayın ilgili; Mağaza ilgililerine de belirttiğim gibi ben yaklaşık 100 TL'değerde olan bu ayakkabı için Yenifoça'dan söz konusu mağazaya gitmem bile bir maliyettir.


Ben bu bedelin peşinde olmadığım gibi bu bedel beni zengin etmez. Amacım, canımı yakmasının ötesinde hiçbir işime yaramayacak olan ayakkabının değiştirilmesi ve yerine yine ilgili mağazadan alışveriş yapmaktı.


Hiçbir şekilde art niyet taşımayan bu isteğimin, amacımın karşılığında almış olduğum son derece saygısız ve kaba yaklaşımın bir bedeli olacağıdır. Bu gibi konularla çokça karşılaşıyor olmaları kendi ifadeleri olup araştırmalarım sonucu internet ortamında Bilt ve temsil ettikleri Jack & Jones markası ile ilgili ciddi şikayetlerin olduğu tarafımdan görüldü.

Göksel Göksel 1.297 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları