20 Nisan 2015

Jack & Jones Montta Oluşan Gözle Görülür Lekeleri Görmedi!

Şubat 2015 tarihinde Samsun Piazza AVM'de bulunan Boyner mağazasından Jack & Jones marka mont 132.97 TL'ye aldım. Fakat montun ilk yıkamada çeşitli yerlerinde siyah çizgiler halinde gözle görülür lekeler oluştu.

Bunun üzerine mart ayı içerisinde ürünü aldığım Boyner mağazasına başvurdum. Ürün incelenmek üzere firmaya gönderildi. 14 Nisan 2015 tarihinde Boyner mağazasından tarafıma ürünün firma tarafından incelendiği ve şikayet talebimin reddedildiği bildirildi.

Gözle görülen bu lekelerden dolayı ben bu montu bir daha giyemeyeceğim. Böyle bir hatayı asla kabul etmiyorum. Bir daha asla Jack & Jones ürünü almayacağım. Firmadan bu talebimin değerlendirilmesini istiyorum.

Engin 548 Okunma

Cevaplar

  • Engin 26 Temmuz 2015

    Jack&Jones firması ne yapmauya çalışıyor. Hiç ürünü değerlendirmeden kullanıcı hatası diye geri gönderiyorlar. Bundan sonra hiç kimse bu ürünleri satın almasın o zaman çekilsinler gitsinler...

  • Engin 29 Nisan 2015

    Yukarıda yazılı şikayetim ile ilgili firma dan hiçbir açıklama ya da geri bildirim gelmemiştir. Jack&jones firmasını bu tavrından dolayı tüm sosyal medya önünde kınıyor ve ürünlerini asla almayacağımı açıklıyorum. Bunların yaptığı kurumsal firma ahlakına hiç yakışmayan bir davraniş biçimidir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön