28 Ağustos 2013

İzmirgaz Yedi Aydır Binamıza Hat Çekmedi!

İzmirgaz'a şubat ayı içinde sitemiz için başvuruda bulunduk. Sokağımızda gaz bulunmasına rağmen, sadece bizim binamıza hat çekilmesi gerekmekte olup 7 aydır hiç bir gelişme yok. Mart ayındaki iş programında çıkmadı anladık. Müşteri temsilcileri ile her görüşmemizde Haziran ayındaki listede varsınız Ağustos ayında bağlanacak dendi. Bugün tekrar sorduğumda Hazirandaki listede yoksunuz Ekim ayında tekrar arayın deniyor.

Bu listeler 3 ayda bir çıkıyor ise ve her görüşmemizde (görüşmeler kayıt altında, lütfen inceleyin ve kaç sefer bize listede varsınız denmiş görün) Haziran listesinde varsınız deniyor. Birileri listeyi kafasına göre tekrar mı değiştiriyor acaba? Lütfen mağduriyetimizi giderin.

Ayla 105 Okunma

Cevaplar

  • Ayla12 Eylül 2013

    Telefonla bilgi vermeniz sorunuma çözüm olmadı ne yazık ki. İzmirgaz tüm İzmir'in gaz dağıtımını üstlendi ise ve müşteri memnuniyetini ilke edindi ise daha planlı programlı çalışmalı ve personel yetersizliği varsa sayısını arttırıp yeni ekipler kurmalı. Telefonda da söylediğim gibi rakip olmayınca karşınızda istediğiniz gibi bizimle oynarsınız.

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Doğalgaz talebiniz alınmış olup, Tarafınıza konu ile ilgili detaylı bilgi telefonla verilmiştir.İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ayla31 Ağustos 2013

    Şikayetimiz ile ilgili henüz cevap veren ve çözüm üreten bir yetkili olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön