28 Ocak 2014

İzmirgaz Tüm Tesisatım Hazır Gelip Gaz Bağlamıyor!

Ben Çamlıkule 290/9 Sokakta ikamet etmekteyim benim 5m karşımda 100m aşağımda gaz tesisatı var ben ana caddede oturmama rağmen hala gaz tesisatı döşenmemiştir. Onlarca kez İzmirgaz'a telefon açıp soruncada tam olarak bir cevap alamadım dilekçeyle başvurdum cevap alamadım.

Bu işi yapamayacaklarsa yapmasınlar, bıraksınlar adam gibi yapacak bir firma gelsin yapsın. Benim 20 aylık bir kızım var ben bu çocuğu bir odaya nasıl hapsedeyim?

Yapabiliyorlarsa gelsin yapsınlar benim dairemin bütün gaz tesisatı hazırdır ben sadece gaz kutusunu bekliyorum. Başka sokaklarda adamın kapı önünde gaz kutusu var adam abonelik almıyor. Hemen bana net bir cevap verilmesini istiyorum?

Emrah 133 Okunma

Cevaplar

  • Emrah19 Ağustos 2015

    Bir buçuk sene geçti değişen bir şey yok hala aynı İzmirde doğal gaz var diye reklam yapmayın yazıklar olsun size bigaz tesisatını dahi döşemediniz koca şirket gibi görünüyorsunuz ama mahalle esnafı gibisiniz hep aynı yerinizde sayıyorsunuz

  • Emrah17 Şubat 2014

    tam nezaman bağlanacağı konusunda cevap alamadım

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Müşterimiz , Buca ilçesi servis hattı imalat çaışmalarımız devam etmekte olup, adresiniz aboneliğe açıldığında www.izmirgaz.com.tr kurumsal web sayfamızdan yayınlanacaktır İZMİRGAZ A.Ş. İle ilgili her konuda bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön