05 Nisan 2016

İzmirgaz Sokak Çok Kötü Durumda!

Tarafımıza hala bir dönüş olmamıştır. 1 ay önce attığım mail üzerine defalarca fen işlerini ve belediyeyi aradım fakat hala bir çözüm, geri dönüş olmadı. Sokak yaklaşık 2 aya yakın süredir çok kötü haldedir ve toz topraktan kapı pencere açılıp evler havalandırılamıyor, her gün araçlarımızı yıkatmak zorunda kalıyoruz.

Sokak parke taş döşemeleri için belediyeye 600 TL daire başı yol parası da ödedik fakat sokak kötü durumda.

Cumartesi gününe kadar bu eksikliğin giderilmemesi halinde hem İzmirgaz'ı hem de büyük şehir belediyesini mahkemeye vereceğiz. Tüm mahalle halkı aynı şekilde mahkemeye vermeyi düşünüyor.

544 Sokak Zafertepe Mahallesi Konak İzmir

Bilgilerinize.

Hasan 321 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi14 Nisan 2016

    Sayın Abonemiz, Yazınızda belirttiğiniz ‘sokağın temizliği’ konulu şikâyetiniz ilgili birim ile paylaşılmıştır. Saha ekiplerimizden aldığımız bilgi doğrultusunda söz konusu adreste altyapı çalışmalarının tamamlandığı, sokağın kilit taş ile ilgili kısmında en kısa sürede temizliğin yapılacağını belirtmek isteriz. Yazınızda belirttiğiniz diğer şikâyetleriniz için ilgili kurum ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla. İZMİR DOĞALGAZ A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü Talep, öneri ve şikâyetleriniz için bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi : 444 33 35 Faks : 449 50 50 E-mail : [email protected] Link : http://www.izmirgaz.com.tr/bilgiedinme.html

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön