18 Ocak 2014

İzmirgaz Sokağımızda Gaz Var Ama Apartmana Tesisat Bağlamıyor!

Tülbentli mah. Kumru sok. Yasemin apt. Menemen İzmir adresinde ikamet etmekteyim.
Sokağımızdaki her apartmanda gaz bağlantısı olmasına rağmen apartmanımıza gaz bağlantısı yapılmamıştır.

3 ekim 2013 tarihinde Sikayetvar.com aracılığı ile şikayetimizi kendilerine ilettik ama hala bir sonuç bulunmadı. Üstelik Menemen'de kazı parası karşılığı özel müteahhitler sokaklardan evlere bağlantı yapıyor ve İzmirgaz'da doğalgazını bağlıyor.

Oysa bize söylenen 2014'e kadar doğalgaz bağlantı çalışmalarının durdurulduğu yönündeydi. İzmirgaz firması da adamına göre-ekstrasına göre muamele safhasına ulaşmıştır. Artık bu sorunu EPDK'ya bildireceğiz ve yasal işlemler ile hakkımızı arayacağız!

İlgın 144 Okunma

Cevaplar

  • İzmir Doğalgaz Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Söz konusu şikayetiniz ile ilgili sorununuz çözülmüş olup, adresinizde 21/01/2014 tarihinde servis hattı imalatı yapılmış , kaçak ve sızdırmazlık testlerin olumlu cevap vermesi akabinde gaz arzınız sağlanmıştır. Ayrıca, 03/10/2013 tarihinde bildirmiş olduğunuz 2044274 takip nolu formunuza 25/10/2013 tarihinde cevap verilmiştir. Talep,öneri ve şikayetlerinizi en kısa sürede çözümlemek için bize; htpp://www.izmirgaz.com.tr/mhizsorgulama.html linkinden, [email protected], yada 444 33 35 Çağrı Merkezimiz aracılığı ile de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, İZMİRGAZ A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön